O włóczkach Sandnes Garn

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej przędzy wybierz włóczki Sandnes Garn! To doskonała jakość i szeroki wachlarz kolorystyczny. Fabrykę marki Sandnes Garn założono w 1888 roku. Do dziś jest jednym z ważniejszych elementów dziedzictwa przemysłowego miasteczka Sandnes w Norwegii. W przędzalni w Sandnes produkuje się przędzę z naturalnych włókien, takich jak wełna i bawełna, które są idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych dziewiarek oraz dziewiarzy. Dostępne są w różnych grubościach i składach, co pozwala na tworzenie różnorodnych projektów od ciepłych swetrów po delikatne akcesoria.

 

Włóczki Sandnes Garn

Filter

Włóczki Sandnes Garn – znane i lubiane przez dziewiarki

Za co włóczki Sandnes Garn są doceniane? Przede wszystkim za najwyższą jakość, staranną produkcję, a także przestrzeganie norm jakości. Dziewiarki w krajach skandynawskich, ale i na całym świecie chętnie po nie sięgają, aby przygotowywać niesamowite projekty dla dzieci oraz dorosłych. Możliwe jest z nich wykonywanie bluzek, kardiganów, sukienek oraz wielu innych części garderoby.

Marka Sandnes Garn powstała w 1888 roku. Stawiając na jej produkty zyskujesz wszystko, co najlepsze. Producent z należytą troską traktuje zwierzęta, jak i środowisko naturalne. Norweska fabryka jest uważana za jedno z najlepszych miejsc do pracy, ze względu na korzystne warunki zatrudnienia. Trzyma najwyższe standardy na każdym polu, co buduje pozytywny wizerunek i przekonuje Klientów do zakupów.

Wszystkie włóczki Sandnes Garn są po prostu przepiękne. Oferta obejmuje warianty w wielu kolorach oraz grubościach, dlatego możesz dopasować je do własnych potrzeb.

Postaw na włóczki Sandnes Garn, a na pewno Twoja kolekcja powiększy się o wyjątkową wełnę do zadań specjalnych.

[]