Chcesz własnoręcznie wykonać czapkę lub szalik? Nie ograniczaj się do jednej włóczki. Kup zestawy włóczek, które zapewnią Ci dostęp do wielu kolorów i rodzajów przy jednym zakupie. Przygotowaliśmy bardzo ciekawe zestawy oparte wyłącznie o naturalne włóczki od najlepszych dostawców.

Zestawy włóczek

Filter

Zestawy włóczek naturalnych od renomowanych dostawców

Włóczki z wełny, alpaki, moheru oraz jedwabiu to sztandarowe produkty dostępne w naszej ofercie. Jesteśmy wyjątkowo dumni, że udało nam się zgromadzić zestawy włóczek tak znakomitej jakości, naturalnych i w wielu pięknych kolorach. Już oczami wyobraźni widzimy Wasze fantastyczne projekty.

Dzięki szerokiej ofercie, jaką dla Ciebie mamy, możesz zainwestować we włóczki ombre lub jednokolorowe, w klasycznym lub żywszym wydaniu.

Każdy zestaw włóczek do szydełkowania jest starannie stworzony, aby ułatwić Ci realizację pięknych projektów z uwzględnieniem fantastycznych kolorów.

Jakość, której nie da się podrobić

Zarówno włóczki wełniane, z alpak, jedwabiu oraz wielu innych przędzy pozyskujemy wyłącznie od renomowanych dostawców, co do których mamy pewność, że z troską obchodzą się ze zwierzętami oraz dbają o środowisko.

Możemy zaproponować zestawy włóczek starannie wyselekcjonowane, pięknie skomponowane, zapewniające ogromną przyjemność z robótek ręcznych. W naszej ofercie znajdziesz pełną paletę barw oraz grubości włóczek do realizacji zarówno letnich, jak i zimowych projektów.

Postaw na jakość, a ją oferuje Między Drutami.

[]