Jedwab jest jednym z najcenniejszych na świecie włókien, dlatego nie mogło go zabraknąć w bogatej ofercie Między Drutami. Oferujemy wyłącznie najlepsze włóczki z jedwabiu o ponadprzeciętnej miękkości i trwałości.

Włóczka jedwabna może posłużyć do stworzenia wielu fantastycznych projektów m.in. szali, apaszek, chust, bluzek czy sukienek.

Włóczki z jedwabiu

Filter

Luksusowe włóczki z jedwabiu

Naturalne włókno, jakim jest jedwab odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia. Znakomicie pochłania wilgoć, a w dodatku perfekcyjnie zatrzymuje ciepło. Włóczki z jedwabiu zachwycają gładką strukturą, a praca z nimi jest naprawdę przyjemna. Powstają z nich wyjątkowe, luksusowe projekty prezentujące się w nienaganny sposób.

Włóczki z jedwabiu z naturalnymi domieszkami

W naszej ofercie znajdziesz włóczki z jedwabiu w fantastycznych konfiguracjach. Stanowią idealne połącznie z włóczkami z wełny, moheru oraz alpak. Wszystkie nasze propozycje odznaczają się wysoką jakością, pochodzą od renomowanych dostawców, a w dodatku są naturalne, bez sztucznych dodatków.

Włóczka jedwabna to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów

Oferujemy włóczki z jedwabiu, które spotykają się z uznaniem najbardziej wymagających Klientów. Dostarczamy produkty od najlepszych dostawców w wielu atrakcyjnych kolorach.

Wysoka jakość produktów powoduje, że nasi Klienci mogą mieć pewność dokonywanych w naszym sklepie zakupów. Nigdy się nie zawiodą, ponieważ mamy wszystko to, co najlepsze. Nie stosujemy półśrodków, szczególnie w przypadku tak wyjątkowych dzianin jak jedwab.

[]