Alpakka Ull Sandnes Garn

Włóczka Alpakka Ull Sandnes Garn łączy w sobie dwa włókna alpakę i wełnę. To połączenie daje nam wyjątkowe ciepło alpaki oraz elastyczność i sprężystość wełny owczej. Może być użyta do każdego rodzaju dzianiny jesienno – zimowej od swetrów, chust, szalików, po czapki a nawet grube rękawiczki.

W propozycji projektów PatiteKnit w oparciu o włóczkę AlpakkUll znalazł się Sophie Sawl, klasyczny szal w nowoczesnej odsłonie. Projekt rozpisany jest na 3 rozmiary, także można wielkość dopasować do swoich preferencji. Ilość włóczki Alpakka Ull potrzebnej do wykonania szala w zależności od rozmiaru to 3 – 6 motków

Parametry Alpakka Ull Sandnes Garn:

  • Skład : 65% alpaka, 35% wełna
  • Waga : 50g
  • Długość : 100m
  • Zalecane druty : 5mm – zobacz nasze druty

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10cm = 19 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Jak prać wyroby z wełny i alpaki :

Wyroby z włóczki Alpakka Ull należy ręczne w delikatnych płynach takich jak np  Soak do delikatnych rzeczy. Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania, co znacząco ułatwia pranie ręczne oraz oszczędza ilość zużytej wody i energii.

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]