Kaszmir jest propozycją dla fanów luksusu i doświadczania tego, co najlepsze. Włóczki kaszmirowe są niezwykle cienkie, a to gwarantuje tworzenie projektów bardzo lekkich oraz o ponadprzeciętniej miękkości. Powstają z nich wyjątkowe szale, swetry oraz kardigany, idealne do wykorzystania w okresie jesienno-zimowym.

W naszym sklepie znajdziesz włóczki kaszmirowe, z których mogą powstać luksusowe ubrania dla najbardziej wymagających Klientów.

Włóczki z kaszmiru

Filter

Najwyższej jakości, naturalne włóczki kaszmirowe

Starannie wyselekcjonowana oferta Między Drutami zapewnia dostęp do najwyższej jakości włóczek kaszmirowych od renomowanych producentów. Włóczka – kaszmir jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej, w różnych rozmiarach oraz grubościach.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie włóczki w 100% kaszmirowe. Z pewnością spełnią one oczekiwania Klientów poszukujących najwyższej jakości i ogromnej przyjemności w pracach wykonywanych na drutach.

Zachwycaj się robótkami na drutach, a z pewnością uprzyjemni to nasza jedyna w swoim rodzaju włóczka. Kaszmir taki właśnie efekt wywołuje!

Jak powstają włóczki kaszmirowe?

Przędza niezbędna do stworzenia włóczek kaszmirowych jest pozyskiwana od kóz angorskich, specjalnie wyselekcjonowanej rasy, która tylko raz w roku na wiosnę zrzuca swoje futro. Dziewiarki na całym świecie mogą dzięki temu cieszyć się z włókien niezwykle miękkich, trwałych i luksusowych.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najszlachetniejsze włóczki kaszmirowe pozyskiwane od himalajskich kóz angorskich. Wyróżniają się lekkością, miękkością, a przy tym niesamowicie lśnią. Warto docenić właściwości tej dzianiny, które wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi. Włóczka – kaszmir fantastycznie sprawdza się do tworzenia wyjątkowych, luksusowych ciepłych ubrań.

Poczuj się wyjątkowo stosując włóczki kaszmirowe

W Twojej wyjątkowej kolekcji nie może zabraknąć włóczek kaszmirowych, które są jedyne w swoim rodzaju. Stworzysz z nich niepowtarzalne projekty, zapewniające wyjątkowe ciepło, a jednocześnie prezentujące się w luksusowy sposób.

Kolorowe kaszmirowe szale, swetry czy kardigany na pewno skradną Twoje serce. Postaw na najszlachetniejsze włóczki kaszmirowe z oferty Między Drutami, a każdy zrealizowany projekt będzie jedyny w swoim rodzaju.

[]