Włóczki wełniane powstają z wełny pozyskiwanej raz lub 2 razy do roku od owiec, które wymagają strzyżenia. Przędza ta znana jest od ponad 4000 lat, a jej właściwości są doceniane przez ludzkość z uwagi na walory pro zdrowotne, jak i cieplne.

Niektórzy uważają, że włóczki wełniane mają cenne, naturalne właściwości lecznicze. Ograniczają ból mięśni, kości i stawów. Czy tak jest faktycznie? Warto przekonać się samodzielnie kupując najlepszej jakości włóczki wełniane od sprawdzonych, renomowanych dostawców.

Włóczki wełniane

Filter

Włóczka wełniana gruba, którą zastosujesz przy wielu projektach

Ogromnym atutem włóczek wełnianych jest ich wszechstronność. Oczywiście, pierwszym co przychodzi do głowy jest wykonywanie swetrów o bardzo dobrych właściwościach termicznych. Na zimowe wieczory sprawdzają się fantastycznie.

Z wełny wykonać można również czapki, szaliki, kamizelki, skarpety czy spódnice. Jak widać, masz szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o realizację projektów. Włóczka wełniana jest także odporna na zabrudzenia, dlatego wykorzystywanie jej w dziewiarskich projektach jest tak popularne. Można wykonać ubrania i dodatki, które nie przyciągają kurzu oraz bakterii, a tym samym są zdrowsze w noszeniu.

Jeżeli chcesz uszlachetnić materiał, z jakiego korzystasz, zdecyduj się na wariat uzupełniony o wyjątkowe domieszki jedwabiu czy moheru. Uzyskasz włóczkę, która będzie jedyna w swoim rodzaju, a to wszystko w Między Drutami.

Wełna owcza, peruwiańska, z alpak – wszystko, czego potrzebujesz oferuje Między Drutami

Jeżeli chcesz wykorzystać tanie włóczki wełniane do realizacji swoich projektów jesteś w nieodpowiednim miejscu. W Między Drutami oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane włóczki wełniane od renomowanych producentów, które wyróżniają się ponadprzeciętną jakością. Powstają z włókien pozyskiwanych z sierści zwierząt chowanych według określonych zasad. Pozwala to uzyskać przędzę o wspaniałych walorach i odpowiednich właściwościach.

Włóczki wełniane dostępne w naszej ofercie są trwałe, ciepłe i doskonałe do realizacji zimowych projektów. Ciekawostką jest, że wełna z alpak jest 8 razy cieplejsza niż ta z owiec! To daje Ci możliwość wyboru włókna o właściwościach dla Ciebie najcenniejszych.

Projekty dziewiarskie, które pozwala realizować włóczka wełniana pozostaną z Wami na długie lata. Wyglądają doskonale, a przy tym odznaczają się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia. Wykorzystując ją stworzysz projekty luksusowych ubrań, z których uzyskasz wyjątkową dumę. Naszym produktom warto zaufać.

[]