Włóczki bambusowe są niezwykle przyjemne w dotyku, mają silne właściwości antybakteryjne, jak i chłodzące. Można wykonać z nich przepiękne, przewiewna ubrania idealne na sezon letni. Z bambusa powstają piękne bluzki, chusty czy topy.

Włóczki bambusowe

Filter

Włóczka z bambusowa – ekologiczny produkt w Twojej kolekcji

Pozyskiwane z pędów bambusa włóczki pochodzą z ekologicznych upraw, gdzie nie są poddawane chemicznym opryskom. Ogromnym atutem tego surowca jest jego szybka odnawialność. Oznacza to, że w zasadzie nie ma takiej możliwości, aby w ekosystemie bambusa zabrakło. Fani ekologii z pewnością to docenią.

Każda dziewiarka z pewnością z wielką przyjemnością użyje włóczek bambusowych dostępnych w naszej ofercie, ponieważ są to produkty lekkie, elastyczne i pełne połysku. Włóczka z bambusa jest również chłodna w dotyku, a to przede wszystkim docenisz latem w trakcie robótek.

Na szczególną uwagę zasługują właściwości higroskopijne bambusa, a także skuteczne przepuszczanie powietrza. Atutem włókien bambusowych jest także bardzo dobra chłonność barwników, co pozwala na uzyskanie wyrazistych i ciekawych kolorów. Projekty z udziałem włóczki bambusowej są bardzo atrakcyjne wizualnie.

Włóczki bambusowe dla wegan i wegetarian

Każdy, kto ceni sobie zdrowy styl życia, ekologię oraz bliskość natury powinien postawić na włóczki bambusowe. Bambus uprawiany jest w bardzo prosty sposób, zgodnie ze zrównoważonym rozwojem. Roślina szybko rośnie, dlatego w żaden sposób nie zakłóca ekosystemu, co dla fanów ekologii nie jest bez znaczenia. Nie trzeba ponadto stosować żadnych chemicznych nawozów, aby przyspieszyć uprawy.

Najwyższej jakości włóczki bambusowe tylko w Między Drutami

Jeżeli szukasz wysokiej jakości, naturalnej i pozbawionej jakichkolwiek chemikaliów włóczki bambusowej, jedynym miejscem, które warto odwiedzić jest sklep Między Drutami.

W naszym asortymencie gromadzimy wyłącznie włóczki bambusowe najwyższej jakości, od najlepszych producentów. Nie idziemy na kompromisy, szukamy produktów, które są w stanie zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

Naszym Klientom proponowana jest wyłącznie starannie wyselekcjonowana włóczka. Bambus ma cechy, które zachwycają dziewiarki, dlatego nie ma co się dziwić, że ten produkt w naszych sklepie sprzedaje się naprawdę bardzo dobrze. Można z włóczek bambusowych stworzyć naprawdę wyjątkowe projekty, które w okresie letnim sprawdzą się fantastycznie.

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać swoje dziewiarskie zainteresowania używając do tego naturalnych produktów najwyższej jakości.

[]