Naturalne włóczki
i akcesoria do robienia na drutach

O sklepie

W naszej ofercie znajdziesz luksusowe włóczki wełniane i merynosowe, włóczki z alpaki baby, moheru, jedwabiu, lnu i ekologicznej bawełny. Stawiamy na jakość produktów, wolnych od szkodliwych substancji chemicznych, wyprodukowanych w zgodzie z naturą i poszanowaniem zwierząt.

Szeroka gama drutów do robótek, od metalowych przez drewniane po gotowe zestawy z wymienną żyłką, daje wiele możliwości wyboru odpowiedniego narzędzia do pracy.

Dlaczego?

Jesteśmy coraz bardziej świadomi wyborów życiowych, to samo bardzo mocno dotyczy sektora odzieżowego. Chcemy ubierać się oryginalnie i posiadać coś nietuzinkowego. I taki efekt daje nam dziewiarstwo. Jeżeli dodamy do tego wyjątkowe, naturalne włókna, czy to zwierzęce, czy zyskujące na coraz większej popularności wegańskie włóczki roślinne, otrzymamy coś naprawdę wyjątkowego.

Dzianiny te będą nam służyć wiele lat, a przyjemność ich noszenia i odczucie dotyku na skórze wysokiej jakości włókien jest trudne do opisania. Do współpracy zaprosiłam europejskich producentów włóczek z wełny, alpaki, moheru, jedwabiu, lnu, ekologicznej bawełny, pokrzywy czy rami, którzy tworzą je z poszanowaniem zwierząt, środowiska i ludzi pracujących przy wytwarzaniu surowców. 

Trochę o mnie

Moje życie toczy się miedzy_drutami, między pięknymi, naturalnymi włóczkami, które towarzyszą mi prawie w każdej chwili. Chciałabym Cię zaprosić do tego miejsca, abyś mógł poczuć się wyjątkowo, przekładając na drutach oczka z wyselekcjonowanych dla Ciebie wspaniałych włóczek.

o nas między drutami

To jest piękne!

W poprzedniej epoce ekonomicznej robiło się na drutach bo taka była konieczność i ja również tak miałam. Choć moje czasy, to nie braki w materiale, a mnóstwo kolorowego akrylu na sklepowych półkach…

Teraz dziewiarstwo powraca ze zdwojoną siłą, to już nie jest potrzeba, to styl bycia, chęć wyróżnienia się z tłumu, ucieczki przed masą jaką mamy w sklepach sieciowych. To też hobby, sposób na spędzenie wolnego czasu, świetny „odstresowywacz”. Działa bardzo rozwojowo na nasze umysły, a kiedy zaczniemy przygodę z drutami, ciężko jest ją przerwać. I to jest piękne!

[]