Włóczki bawełniane odznaczają się naturalnym pochodzeniem, dlatego są tak cenione przez dziewiarki. Idealnie sprawdzają się przy robótkach wiosenno-letnich. Wyróżniają się gładkością, dlatego wytwarzane z nich produktów mają niesamowite walory wizualne.

Włóczki bawełniane

Filter

Naturalna włóczka 100% bawełna

Tego właśnie oczekują nasi Klienci. Produktów w 100% naturalnych, pochodzących ze sprawdzonych źródeł, ekologicznych i wysokiej jakości. Tylko takie włóczki bawełniane znajdziesz w naszej ofercie. Cenimy jakość oraz dbamy o środowisko, dlatego to właśnie włóczki bawełniane do szydełkowania znalazły się w naszej ofercie.

Bawełnę można poddawać recyklingowi, dlatego w żaden sposób nie zaśmieca planety. Jest materiałem naturalnym, roślinnym i nie wywołującym alergii.

Uniwersalna włóczka bawełniana cienka

Wielu Klientów wybiera włóczki bawełniane z uwagi na ich uniwersalność. Można z nich wykonać ubrania na sezon wiosenno-letni, ale także zabawki dla dzieci. W związku z tym, że bawełna jest materiałem oddychającym na pewno wielką przyjemnością będzie noszenie wykonanych z niej koszulek czy narzutek.

Włóczka 100% bawełna to wymarzony produkt do realizacji wielu projektów dziewiarskich. Jest bardzo wytrzymała, a przy tym elastyczna. Nie mechaci się, jest w dodatku bardzo miękka i gładka.

Wybierz włóczki bawełniane od Między Drutami

Wegańskie, wegetariańskie oraz ekologiczne. Takie są włóczki bawełniane dostępne w ofercie Między Drutami. Zaspokajamy potrzeby osób, które prowadzą zdrowy styl życia i podkreślającymi ten aspekt produktami chcą się otaczać.

U nas nie znajdziesz sztucznych odpowiedników. Stawiamy wyłącznie na najwyższej jakości, naturalne włóczki, z których mogą powstać ubrania przyjazne dla skóry.

Jeżeli szukasz lekkich i naturalnych włóczek jesteś w odpowiednim miejscu. Dostarczamy klasyczne, jak i z połyskiem włóczki bawełniane, które są w 100% naturalne. Oferujemy je w wielu przepięknych kolorach, dlatego masz szansę zdecydować się na barwy najlepiej dopasowane do Twojego projektu.

[]