Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy grube włóczki z moheru odznaczające się najwyższą jakością i praktycznym wykorzystaniem w dziewiarstwie. Gwarantujemy dostęp do włóczek naturalnych, ekologicznych, w kolorach zgodnych z aktualnymi trendami.

Włóczki z moheru

Filter

Moherowa włóczka od najlepszych dostawców

Między Drutami to miejsce, w którym znajdziesz włóczki z moheru pozyskiwane z wełny kóz angorskich. Starannie wyselekcjonowana rasa chowana zgodnie z zasadami oferuje miękką, puszystą sierść, z której powstają niepowtarzalne włókna budzące zachwyt dziewiarek na całym świecie.

Włóczka diamentowa, jak nazywana jest gruba włóczka moherowa, zachwyca przede wszystkim niesamowitym połyskiem. Jest szlachetna, naturalna, a przy tym trwała. W dotyku zachwyca miękkością, lekkością oraz puszystością. Ogromną przyjemność wzbudza realizowanie z jej udziałem projektów na drutach.
Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane włóczki od najlepszych, renomowanych dostawców. Dużą uwagę przywiązujemy do jakości, ponieważ wiemy, że dla naszych Klientów jest ona najważniejsza.

Włóczka – moher z jedwabiem to połączenie idealne

W naszej bogatej kolekcji znajdziesz włóczki z moheru z domieszkami z najszlachetniejszych materiałów. Jednym z nich jest jedwab. To fantastyczne połączenie gwarantuje uzyskanie włókien jedynych w swoim rodzaju.

Możesz zdecydować się także na moher w połączeniu z owczą wełną oraz włóczką z alpak. Każda z zaproponowanych mieszanek jest unikalna, atrakcyjna wizualnie i odznacza się wysoką jakością.

Włóczki z moheru – Twoje projekty nabiorą specjalnego charakteru

Jeżeli chcesz, aby przygotowywany projekt był jedyny w swoim rodzaju, masz okazję go stworzyć wykorzystując włóczki z moheru. Powstałe ubrania i dodatki są lekkie, miękkie i pełne blasku. Zrobić na drutach możesz przepiękne swetry i kamizelki, chusty i szale, a także czapki i szaliki.

Ubrania i dodatki, które są wykonywane z moheru zyskują niepowtarzalny charakter. Wyróżniają się znakomitymi właściwościami termoregulacyjnymi, a także fantastycznymi walorami wizualnymi.

[]