Wełna MerinoUll Sandnes Garn beżowy

Włóczka Merinoull to 100% wełna merino w wersji superwash. To grubszy model popularnej włóczki Babyull Lanett
Wełna Merinoull Sandnes Garn pozyskana z owiec rasy merinos jest włóczką niezwykle miękką o średnim skręcie przeznaczoną na druty 3,4 – 4mm. Wersja superwash pozwala na pranie wyrobów z tej wełny w pralce na właściwym programie.
Może być użyta do każdego rodzaju dzianiny – swetrów, chust, szalików, czapek, pledów. Idealna jako włóczka bazowa, którą można łączyć z innymi włóknami jak np Tynn Silk Mohair, uzyskując w efekcie bardziej puszystą dzianinę.

Parametry wełny MerinoUll Sandnes Garn:

  • Skład : 100% wełna merino superwash
  • Waga : 50g
  • Długość : 105m
  • Zalecane druty : 3,5 – 4mm – zobacz nasze druty
  • Zużycie sweter rozmiar M – ok 8-9 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10cm = 22 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

O wełnie merynos :

Wełna z rasy owiec merynos jest niezwykle delikatna. Dzięki strukturze włókien świetnie izoluje od zimna odprowadzając wilgoć od ciała i zatrzymując ciepło. Dla odświeżenia i pozbycia się zapachu np potu, wyroby z wełny wystarczy wywietrzyć. To naturalna właściwość dzięki której dzianiny można prać dopiero wtedy jak będą widoczne zabrudzenia.

Jak prać wyroby z wełny :

Wyroby z włóczki wełnianej MerinoUll można prać w prace na właściwym programie lub ręczne w płynach Soak do delikatnych rzeczy. Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania.

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]