Włóczka bawełniana Mandarin Petit od Sandnes Garn

Włóczka bawełniana Mandarin Petit to idealna propozycja na letnią odzież dla dorosłych i dzieci, również tych najmłodszych. Bawełna jest powszechnie znanym materiałem odzieżowym. Wytrzymała, nieuczulająca, przepuszczająca powietrze i łatwa w codziennej eksploatacji. Wyroby z włóczki bawełnianej w czasie użytkowania nie mechacą się i nie rozciągają. Dlatego świetnie sprawdzą się w akcesoriach domowych jak pokrowce na poduszki, kocyki, ścierki czy podstawki na stół. Można ją użyć również do tworzenia eleganckich torebek czy większych toreb zakupowych.

Włóczka bawełniana Mandarin Petit nie została poddana procesowi merceryzacji, więc w odbiorze jest przyjemnie miękka z matowym wykończeniem. Oczka w robótce z tej włóczki ułożą się równo, można wykorzystać ją do wzorów gładkich jak i ażurowych.

Szeroki wachlarz kolorów został dobrany w taki sposób aby umożliwić komponowanie pasujących do siebie zestawów barw.

Parametry włóczki bawełnianej Mandarin Petit :

  • Skład : 100% bawełna
  • Waga : 50g
  • Długość : 180m
  • Zalecane druty : 3mm – zobacz nasz druty
  • Zużycie bluzka krótki rękaw rozmiar M – 5-6 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10cm = 27 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Jak prać wyroby z włóczki bawełnianej Mandarin Petit

Wyroby z włóczki bawełnianej, która charakteryzuje się wyższą odpornością, można prać w pralce na właściwym programie. Należy unikać mieszania różnych wyrobów. Można użyć do prania płynów delikatnych jak Soak, który nie wymaga wypłukiwania. Więcej informacji TUTAJ

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]