Alpakka Borstet Sandnes Garn

Włóczka Alpakka Borstet Sandnes Garn to szczotkowane włókno alpaki, skręcone mocną nylonową przędzą. Rezultatem jest miękka, niezwykle lekka i przewiewna przędza o rozmytej fakturze.
Idealna włóczka na ciepłe, puszyste swetry, kardigany, kamizelki jak również na czapki czy szale. Alpakka Borstet przeznaczona jest na grube druty, dając możliwość bardzo szybkiego ukończenia projektu. Surowiec użyty do produkcji tej włóczki pochodzi z Peru

Alpakkę Borstet można łączyć z inną gładką włóczką jak Tynn Peer Gynt lub Peer Gynt, w zależności jak grubą dzianinę chcemy uzyskać. Oryginalny efekt melanżu otrzymamy przy połączeniu włóczek o kontrastowych kolorach.

Alpakka Borstet zalety włóczki

Włóczka z alpaki jest około trzy razy cieplejsza od zwykłej wełny i dzięki temu dobrze izoluje. Jednocześnie włókno jest oddychające i posiada właściwości termoregulacji, dzięki czemu jest w odczuciu ciepłe w niskich temperaturach i chłodne w ciepłych.

Parametry Alpakka Borstet

  • Skład : alpaka 96% , nylon 4%
  • Waga : 50g
  • Długość : 110m
  • Zalecane druty : 5 – 7mm – zobacz nasze druty
  • Zużycie sweter rozmiar M – 6-7 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10cm = 12-16 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]