Luksusowa włóczka moherowa Mohair Bliss Pascuali

Mohair Bliss Pascuali to najwyższej jakości włóczka moherowa. Wykonana z luksusowej mieszanki 60% moheru Super Kid i 40% jedwabiu morwowego.

Jest delikatna i bardzo miękka, można dziergać nią pojedynczo lub podwójnie. Można ją również łączyć z innymi włóczkami, aby stworzyć zmysłowe, lekkie jak piórko, przewiewne dzianiny. Które dzięki jedwabiowi będą miały niezwykły, subtelny połysk.

Paleta kolorów Mohair Bliss obejmuje 30 żywych i wyrafinowanych odcieni, które można mieszać i dopasowywać włóczek marki Pascuali. Takich jak   Balayage , Pinta , Puno , Saffira i Merino Baby

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczoną dziewiarką, czy dopiero początkującą, Mohair Bliss z pewnością sprawi radość każdemu Twojemu projektowi dziewiarskiemu! Zwróć uwagę że w motku 25g jest aż 300m włóczki!

Parametry włóczki Mohair Bliss :

  • Skład : 60% mohair SuperKid, 40% jedwab morwowy
  • Waga : 25g
  • Długość : 300m
  • Zalecane druty : 3 – 5 mm – zobacz nasz druty

Sprawdź zużycie włóczki Mohair Bliss dla różnych wyrobów TUTAJ

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 x 10cm = 22 oczek x 30 rzędów . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić

Pranie wyrobów z włóczki Mohair Bliss

Dzianinę z Mohair Bilss należy prać ręcznie. Zaleca się stosowanie łagodnego detergentu, jak np SOAK i wybranie delikatnego programu dla pralki. Następnie wysusz na płasko, najlepiej na ręczniku frotte, aby uniknąć deformacji. Proszę nie suszyć bezpośrednio na źródle ciepła lub w palącym słońcu!

Więcej o włóknie moherowym

Moher to nazwa kręconego, jedwabistego runa kozy angorskiej. Czynnik decydujący o jego jakości to grubość, mierzona w mikronach. Pascuali używa rzadkiego włókna moheru superkid o grubość od 24 do 26 mikronów. Włókna te są najdelikatniejszym i najbardziej luksusowym runem moherowym, jakie posiadają młode kozy. Nic więc dziwnego, że moher powszechnie nazywa się „włóknem diamentowym”.

Moher Bliss produkowany w Republice Południowej Afryki przez firmę o międzynarodowej renomie, posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w wytwarzaniu przędz moherowych o wyjątkowej jakości. Najpierw kozy angorskie są starannie wyczesywane, a następnie włókno jest myte w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń i zgrzeblone w pasma wełny, które później są przędzione w przędzę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]