Balayage Pascuali włóczka alpaka z wełną merino

Balayage Pascuali jest wyjątkową włóczką o wysokiej jakości surowca,  która powstaje z połączenia 80% białej i szarej baby alpaki oraz 20% białej organicznej wełny z merynosów. Stwarza więc to efekt przejścia kolorów w obrębie poszczególnych nici, a podczas barwienia można uzyskać bardzo naturalne akcenty – podobne do tych przy farbowaniu ręcznym. Rezultatem są motki włóczki z charakterystycznym efektem balayage, gdzie kolor nie wydaje się „płaski”

Balayage jest świetną włóczką na szale i chusty, ale oczywiście nadaje się również na inne projekty – swetry czy kardigany, jak rękawiczki czy czapki. Jest przędzą niezwykle miękką i delikatną w wersji 2 Ply, także to będzie idealny wybór na wyroby dla małych dzieci i dzianin noszonych bezpośrednio przy ciele.

Ponieważ alpaka nie zawiera prawie wcale lanoliny, na którą czasami jesteśmy uczuleni, osoby wrażliwe z powodzeniem zniosą włóczkę Balayage 

Surowiec pochodzi z Peru i czystych regionów Patagonii

Parametry włóczki Balayage Pascuali :

  • Skład : 80% alpaka, 20% wełna merino extra fine 21 mik
  • Waga : 50g
  • Długość : 175m
  • Zalecane druty : 3,25 – 3,5 mm – zobacz nasze druty
  • Zużycie sweter rozmiar M – 8 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 x 10cm = 28 oczek x 36 rzędów . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Pranie dzianin z włóczki Balayage

Wyroby z wełny zaleca się prać ręczne w delikatnych płynach jak np Soak . Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania. Pamiętajmy o fakcie, że odzież wełniana nie musi być tak często prana ze względu na jej właściwości samoczyszczące. Ma to olbrzymie znaczenie dla środowiska naturalnego i zużywanej do prania wody ! Następnie wysusz na płasko, najlepiej na ręczniku frotte, aby uniknąć deformacji. Proszę nie suszyć bezpośrednio na źródle ciepła lub w palącym słońcu!

O Pascuali

Niemiecka marka przędzy Pascuali Filati Naturali została założona w 2008 roku w Kolonii. Specjalizuje się w światowej dystrybucji i sprzedaży przędz dziewiarskich z naturalnej, najwyższej jakości wełny. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i spełniają specyficzne potrzeby Klientów. Pascuali jest przyjazne dla środowiska i szanuje ciężką pracę rąk i wysiłek na każdym etapie procesu produkcyjnego. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości  naturalne przędze, organiczne, nowo opracowane, innowacyjne i wegańskie. Nie brakuje też najrzadszych włókien na świecie, takie jak Vicuña i Qiviut.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]