Harmony Lana Gatto cienka wełna merino

Włóczka Harmony Lana Gatto to cienka wełna merino w robótka ręcznych ma zastosowanie najczęściej jako nitka dodatkowa. Używana jest ona głównie z włóczkami bardzo lekkimi i zwiewnymi jak włóczka moherowa dla stabilizacji dzianiny. Jednocześnie dodatek tak cienkiej wełny merino nie obciąża wyrobu ponieważ jej waga jest bardzo mała. Finalnie połączenie dwóch nitek daje w efekcie dzianinę lekką, ale bardzo dobrze układającą się na sylwetce.

Włóczka Harmony Lana Gatto do jakich projektów używać :

Jeden motek cienkiej wełny Harmony w wadze 100g zawiera aż 1500 m włóczki. Ta ilość zastosowana jako dodatek do innej wybranej nitki, wystarczy w zupełności np. na sweter w rozmiarze XXL. Gotowe, współgrające kolorystycznie propozycje połączenia włóczki Harmony cienkiej wełny z moherem Tynn Silk Mohair znajdziesz w naszym sklepie w dziale zestawy. Harmony możesz użyć również do innych wybranych indywidualnie włóczek.

Jednak włóczka Harmony cienka wełna merino może być przerabiana bez dodatku innej włóczki na cienkich drutach lub szydełku, uzyskamy wtedy efekt koronkowej dzianiny, jak chusty czy szale. Dodatkową opcją jest także połączenie kilku nitek włóczki Harmony o różnych kolorach i przerabianie ich łącznie. Da to ciekawy efekt melanżu w dzianinie.

Podsumowując cienka wełna Harmony Lana Gatto to uniwersalny, naturalny produkt do wielu zastosowań.

Parametry włóczki Harmony :

  • Skład : 100% wełna merino
  • Waga : 100g
  • Długość : 1500m
  • Zalecane druty : w zależności od dodatku drugiej nitki od 3 do 5mm
  • Zużycie bluzka rozmiar M długi rękaw – 0,5 motka

Próbka ściegiem gładkim: : 18 – 24 oczka, w zależności od użytej grubości drutów i dodatku drugiej nitki. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Włóczka wełniana – konserwacja dzianin

Zalecane przez producenta pranie ręczne. Należy pamiętać o używaniu do prania płynów delikatnych jak Soak czy Eucalan. Płyny te wyprodukowane z naturalnych składników nie wymagają wypłukiwania, więcej informacji TUTAJ

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]