Saffira Pascuali włóczka merino z jedwabiem

Saffira Pascuali jest prawdziwym klejnotem wśród naszej oferty. Ta niezwykła włóczka składa się z ultra delikatnego merino o grubości 16,5 mikrona z certyfikatem GOTS i jedwabiu morwowego.

Pęknie wyglądać będzie w każdym rodzaju dzianiny, ale ze względu na swoją wyjątkową miękkość polecamy ją w szczególności na te, które nosimy bezpośrednio na ciele.

Połączenie włókien w Saffirze tworzy z niej włóczkę całoroczną. Wełna merino posiada właściwości termoregulacyjne, a jedwab morwowy nadaje jej najwyższe luksusowe właściwości zarówno pod względem wyglądu, jak i dotyku. Chociaż jedwab morwowy jest bardzo delikatnym włóknem, jest również bardzo wytrzymały. Jest wyjątkowo gładki i miękki, dzięki czemu można go nosić bezpośrednio na skórze.

Saffira jest przędzą naturalną, która jest w pełni biodegradowalna. Jest również odporna na gniecenie i uszkodzenia mechaniczne, jest hipoalergiczna i bardzo łatwa w pielęgnacji.

Parametry włóczki Saffira Pascuali :

  • Skład : 75% wełna dziewicza merino ultra delikatna, 25% jedwab morwowy
  • Waga : 50g
  • Długość : 200m
  • Zalecane druty : 3 – 3,5 mm – zobacz nasz druty
  • Zużycie sweter rozmiar M – 7-8 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 x 10cm = 26 oczek x 38 rzędów . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Sprawdź zużycie włóczki Saffira dla różnych wyrobów TUTAJ

Pranie wyrobów z włóczki Saffira

Wyroby z wełny zaleca się prać ręczne w delikatnych płynach jak np Soak . Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania. Pamiętajmy o fakcie, że odzież wełniana nie musi być tak często prana ze względu na jej właściwości samoczyszczące, co ma olbrzymie znaczenie dla środowiska naturalnego i zużywanej do prania wody !
Następnie wysusz na płasko, najlepiej na ręczniku frotte, aby uniknąć deformacji. Proszę nie suszyć bezpośrednio na źródle ciepła lub w palącym słońcu!

O Pascuali

Niemiecka marka przędzy Pascuali została założona w 2008 roku w Kolonii. Specjalizuje się w światowej dystrybucji i sprzedaży przędz dziewiarskich z naturalnej wełny. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i spełniają specyficzne potrzeby Klientów. Wszystkie włóczki są niezwykle delikatne, wyprodukowane z surowców pochodzących z certyfikowanych źródeł. 

Pascuali jest przyjazne dla środowiska i szanuje ciężką pracę rąk i wysiłek na każdym etapie procesu produkcyjnego. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości rzadkie naturalne przędze, organiczne, nowo opracowane, innowacyjne i wegańskie, jak i najrzadsze włókna naturalne na świecie, takie jak Vicuña i Qiviut.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]