Włóczka Fritidsgarn Sandnes Garn

Fritidsgarn Sandnes Garn to gruba włóczka składająca się w 100% z norweskiej wełny owczej.

Odzież wykonana z norweskiej wełny jest lekka, ciepła i staje się coraz bardziej miękka za każdym razem, gdy ją nosisz. Wełna norweska jest trwała i odporna na mechacenie, a jej doskonała sprężystość sprawia, że ​​ubrania zachowują swój kształt przez długi czas.

Wełna jest oddychająca i rzadko wymaga prania. Zamiast tego zalecamy wietrzenie odzieży wełnianej. Odzież wykonana z norweskiej wełny charakteryzuje się długą żywotnością i może pozostać równie piękna przez kilka pokoleń. W rezultacie wełna norweska może przyczynić się do bardziej zrównoważonej konsumpcji. Przędza wełniana doskonale nadaje się do filcowania. Doskonała na różne akcesoria, jak torebki, rękawiczki, kapcie czy ozdoby.

Parametry włóczki Fritidsgarn:

  • Skład : 100% wełna norweska
  • Waga : 50g
  • Długość : 70m
  • Zalecane druty :5,5mm

Próbka producenta ściegiem gładkim:  10cm = 15 oczek. Pamiętajmy jednak o wykonaniu własnej próbki aby ustalić ilości oczek w 10 cm w wybranym do projektu wzorem.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Jak prać wyroby z wełny

Wyroby z włóczki Fritidsgarn należy prać ręczne w płynach Soak do delikatnych rzeczy. Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymaga wypłukiwania

Jednak pamiętajmy o naturalnych właściwościach wełny, która jest przewiewna i nie wymaga zbyt częstego prania. Zaleca się wietrzenie odzieży wełnianej dla jej odświeżenia, natomiast pranie przeprowadzamy kiedy zabrudzenia są widoczne.

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]