Włóczka Ballerina Chunky Sandnes Garn

Włóczka Ballerina Chunky Sandnes Garn to gruba włóczka moherowa z dodatkiem wełny. To zupełna nowość wśród włóczek tej marki, która pozwoli na tworzenie dzianin z użyciem grubych drutów przy użyciu jednej nitki włóczki. Ballerina Chunky wypełnia dotychczasową lukę, kiedy do stworzenia grubszej, moherowej dzianiny konieczne było używanie dwóch lub trzech nitek cienkiej włóczki moherowej.

Uwaga, motki Ballerina Chunky są 50 gramowe, czyli to dwa razy więcej niż w klasycznej włóczce moherowej. Dodatkowo w Ballerina Chunky do scalenia włókna użyty jest poliamid, a nie włókno jedwabne.

Parametry włóczki Ballerina Chunky :

  • Skład : 77% mohair 18% wełna, 5% poliamid
  • Waga : 50g
  • Długość : 135m
  • Zalecane druty : 5 – 7 mm, zobacz nasze druty
  • Zużycie bluzka rozmiar M długi rękaw – 5 – 6 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: : 13 – 16 oczek, w zależności od użytej grubości drutów. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Włóczka moherowa – konserwacja dzianin

Zalecane przez producenta pranie ręczne. Należy pamiętać o używaniu do prania płynów delikatnych jak Soak. Płyny te wyprodukowane z naturalnych składników nie wymagają wypłukiwania, więcej informacji TUTAJ

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]