Manada Pascuali luksusowa włóczka moherowa z jedwabiem

Włóczka Manada łączy puszysty koźlęcy moher z kóz angorskich, lśniący jedwab morwowy, cenną wełnę yaka i certyfikowaną, organiczną wełnę merynosów w cienką przędzę z mocno skręconymi nitkami. Manada Pascuali posiada również wyważoną ilość włosa, który nie jest zbyt długi.

Ta wyjątkowa, luksusowa przędza jest przede wszystkim niezwykle miła w dotyku, delikatna niczym piórko. Manada jest idealnym wyborem, jeśli popularne włóczki typu kid-silk podrażniają Twoją skórę, to koniecznie musisz poczuć jej niezwykły jedwabisto – kaszmirowy dotyk.

Manada to bardzo uniwersalna, o szerokim zastosowaniu włóczka. Można ją przerabiać samodzielnie i w zależności od rozmiaru drutów uzyskać gęsty, ciepły lub lekki, zwiewny wzór ściegu. Można ją połączyć z inną włóczką marki Pascuali, jak PINTA, MERINO BABY, SAFFIRA, ALPAKA LACE. Wystarczy uwolnić swoją kreatywność.

Występuje w 25 zjawiskowych kolorach, o delikatnych przejściach między sobą.

Nawiasem mówiąc, Manada  to hiszpańskie słowo oznaczające stado zwierząt. Ta wyjątkowa przędza nosi taką nazwę, ponieważ jest to rzadka mieszanka włókien ze stada różnych zwierząt. To włóczka jakiej jeszcze nie było na rynku! Możesz dowiedzieć się więcej o historii powstania Manady  TUTAJ.

Parametry włóczki Manada Pascuali:

  • Skład: 45% moher superkid, 25% jedwab morwowy, 15% organiczne merino (certyfikat RWS), 15% yak
  • Waga: 25g
  • Długość: 200m
  • Zalecane druty: 2,5 – 4 mm – zobacz nasz druty

Sprawdź zużycie włóczki Manada dla różnych wyrobów TUTAJ.

Próbka producenta ściegiem gładkim w zależności od użytych drutów: 10 x 10 cm = 18/22 oczek x 28/32 rzędów . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Pranie wyrobów z włóczki Manada

Dzianinę z Manady zalecamy prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem łagodnego środka do prania wełny. Zaleca się stosowanie łagodnego detergentu, jak np. SOAK i wybranie delikatnego programu dla pralki. Następnie wysusz na płasko, najlepiej na ręczniku frotte, aby uniknąć deformacji. Proszę nie suszyć bezpośrednio na źródle ciepła lub w palącym słońcu!

O Pascuali

Niemiecka marka przędzy Pascuali została założona w 2008 roku w Kolonii. Specjalizuje się w światowej dystrybucji i sprzedaży przędz dziewiarskich z naturalnej wełny. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i spełniają specyficzne potrzeby Klientów. Pascuali jest przyjazne dla środowiska i szanuje ciężką pracę rąk i wysiłek na każdym etapie procesu produkcyjnego. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości rzadkie naturalne przędze, organiczne, nowo opracowane, innowacyjne i wegańskie, jak i najrzadsze włókna naturalne na świecie, takie jak Vicuña czy Qiviut. Wszystkie przędze spełniają rygorystyczne normy ekologiczne oraz posiadają liczne certyfikaty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]