Tweed Recycled Sandnes Garn

Włóczka Tweed Recycled Sandnes Garn łączy w sobie dwa włókna wełnę i kaszmir. A co najważniejsze oba pochodzą w 100% z recyclingu, co dla osób dbających o środowisko naturalne jest bardzo istotną informacją. Włóczka jest wytwarzana zarówno z odpadów z produkcji przędzy, jak i odzieży, która została ponownie rozdrobniona na włókna

Połączenie wełny i kaszmiru daje nam wyjątkowe ciepłą i lekką włóczkę, a wykończenie tweedowe nadaje jej lekko rustykalnego charakteru. Włóczki Tweed Recycled  można użyć do każdego rodzaju dzianin jesienno-zimowych, od swetrów, chust, szalików, po czapki a nawet grube rękawiczki.

Gotowe projekty dzianin z tej włóczki znajdziecie w czasopiśmie Tweed 2214

Parametry Tweed Recycled Sandnes Garn:

  • Skład : 80% wełna z recyclingu, 20% kaszmir z recyclingu
  • Waga : 50g
  • Długość : 175m
  • Zalecane druty : 3,5 – 4mm – zobacz nasze druty

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10cm = 20-21 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Jak prać wyroby z wełny :

Wyroby z włóczki Tweed Recycled należy ręczne w delikatnych płynach takich jak np  Soak do delikatnych rzeczy. Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania, co znacząco ułatwia pranie ręczne oraz oszczędza ilość zużytej wody i energii.

Sandnes Garn – o marce

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]