Zestaw drutów drewnianych KnitPro Joy of Knitting

Zestaw drutów KnitPro Joy of Knitting, kolorowa energetyczna kolekcja drutów nawiązująca stylizacją do lat 60-tych. Kolekcja wydana na okazję Dnia Matki, pod hasłem – „Radość z robienia na drutach!”

Kwadratowe igły Cubics w tym komplecie mają żywą, pełną energii kolorystykę, która zainspiruje i doda odwagi w tworzeniu projektów. Te kolory to pomarańcz, fiolet i czerwień.

Kwadratowy kształt igieł zapewnia wygodny chwyt, który nie obciąża dłoni. Idealne do długiego dziergania, dla osób z artretyzmem, czy początkujących dziewiarek. Na końcu zwęża się w okrągłą końcówkę, a całość powierzchni drewna jest wypolerowana aby dać możliwość robienia na drutach bez większego wysiłku z każdym rodzajem włóczki. Rozmiar drutów mierzony jest po przekątnej i jest odpowiednikiem klasycznej igły okrągłej. Dodatkowo wszystkie żyłki są obrotowe o 360 stopni, co skutecznie uniemożliwia ich skręcanie

Całość zapakowana w duże, inspirowane latami 60, bogato pikowane i haftowane etui, z dodatkowym haftowanym woreczkiem zawierającym wszystkie akcesoria – kable, zaślepki, klucze do kabli i igły do ​​​​wełny.

Zobacz na na stronie producenta jak wygląda ten piękny zestaw KnitPro Joy of Knitting

Zestaw drutów zawiera:

  • 7 par igieł w rozmiarach – 4mm, 4,5mm, 5mm, 5,5mm, 6mm, 7mm, 8mm,
  • 3 szt gwintowanych, obrotowych żyłek. 1 szt o długości 60 cm, 1szt o długości 80 cm oraz 1 szt o długości 100 cm
  • 6 szt gwintowanych zaślepek
  • 2 szt kluczy kablowych
  • igły do szycia dzianin
  • duże agrafki do odkładania oczek
  • 30 kolorowych markerów o różnych kształtach

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]