Zestaw drutów ChiaoGoo Twist Red Lace 7 par 10cm

Zestaw metalowych drutów wymiennych ChiaoGoo Twist Red Lace zawiera 7 par drutów o długości igły 10cm. Taka długość jest idealna do pracy na mniejszych odwodach. Na uwagę zasługuje fakt że początkowym rozmiarem igły jest średnica 2,75mm, co jest rzadko spotykane w zestawach drutów innych marek.

Stal ta nie uczula i jest odpowiednia dla szczególnie wrażliwych dłoni. Igły są idealnie wyważone i mają płynne przejścia na połączeniu z żyłką. Powierzchnia igły ma matowe wykończenie, więc nie odbija światła, co znacząco poprawia komfort pracy. To wykończenie powierzchni zapewnia również doskonałe przesuwanie się przędzy po igle.

Opatentowane czerwone żyłki w drutach ChiaoGoo  to znak rozpoznawczy marki, jak również gwarancja jakości ChiaoGoo. Elastyczne i wysokiej jakości wielożyłowe linki stalowe pokryte czerwonym nylonem zapewniają doskonały przepływ przędzy. Dodatkowo żyłki nie mają efektu pamięci, co gwarantuje jej rozprostowanie po wyjęciu z opakowania.

Zestaw zapakowany w materiałowe etui, z dostosowanymi przegrodami na druty i akcesoria. Przegroda na igły posiada oznaczenie rozmiaru, co znacząco ułatwia sięganie po właściwy rozmiar.

Zestaw drutów zawiera:

  • 7 par metalowych igieł o długości 10cm. średnica – 2,75 3,25, 3,50, 3,75, 4,00, 4,50, 5,00mm
  • 4 żyłki Twist Red gwint S : 2 x 20cm, 35cm, 55cm
  • 1 miarka do grubości drutów
  • 1 łącznik do żyłek
  • 2 klucze kablowe
  • 2 zaślepki do żyłek
  • po 6 znaczników okrągłych o różnych średnicach

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]