Zestaw drutów SeeKnit Koshitsu M Set 4 pary 12,5 cm

Druty Koshitsu M Set marki SeeKnit to starannie wykonane narzędzia dziewiarskie. Ponadto te wyjątkowe druty to autorski produkt marki z przeszło 100-letnią tradycją. W oparciu o ogromne doświadczenie, firma SeeKnit stworzyła druty bambusowe, które wyróżnia gładsza powierzchnia, a także dłuższa trwałość. Dzięki obróbce wysoką temperaturą i wysokim ciśnieniem, a także impregnacji naturalnym woskiem roślinnym uzyskano błyszczącą i śliską powierzchnię drutów. Podsumowując jest to jedyny taki produkt w branży rękodzielniczej.

Zestaw wymiennych drutów bambusowych SeeKnit Koshitsu M Set zawiera 4 pary drutów o długości 12,5 cm, dodatkowo jest zapakowany w teksturowe etui, które posiada dostosowane przegrody na druty więc można przechowywać narzędzia bez etui z materiału.

Zestaw zawiera:

  • 4 pary bambusowych drutów o długości 12,5 cm z gwintem M2 – o średnicy: 3,50 / 4,00 / 4,50 / 5,0 mm
  • 3 żyłki z gwintem M2 o długości: 35 cm, 55 cm, 75 cm
  • parę stoperów z gwintem M2
  • Całość znajduje się w tekturowym opakowaniu

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

O marce Seeknit:

SeeKnit to marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości drutów, a także akcesoriów dla pasjonatów robienia na drutach. Założona z pasji do rzemiosła i innowacji, firma SeeKnit ma na celu zapewnienie rękodzielnikom narzędzi, które zwiększają ich doświadczenie w rzemiośle. Produkty tej firmy charakteryzują się wyjątkową jakością, ergonomicznym designem i dbałością o szczegóły. SeeKnit oferuje szeroką gamę drutów dziewiarskich.

Więcej na temat marki SeeKnit oraz drutów przeczytasz na stronie producenta TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]