Zestaw drutów SeeKnit Koshitsu Dualis Short S Set 10 par 5 oraz 10 cm

Druty Koshitsu Dualis Short S Set marki SeeKnit to starannie wykonane narzędzia dziewiarskie. Ponadto te wyjątkowe druty to autorski produkt marki z przeszło 100-letnią tradycją. W oparciu o ogromne doświadczenie, firma SeeKnit stworzyła druty bambusowe, które wyróżnia gładsza powierzchnia, a także dłuższa trwałość. Dzięki obróbce wysoką temperaturą i wysokim ciśnieniem, a także impregnacji naturalnym woskiem roślinnym uzyskano błyszczącą i śliską powierzchnię drutów. Podsumowując jest to jedyny taki produkt w branży rękodzielniczej.

Zestaw wymiennych drutów bambusowych SeeKnit Koshitsu Dualis Short S Set zawiera 10 par drutów. 5 par o długości 5 cm, a także 5 par o długości 10 cm. Tak szeroki wachlarz rozmiarów daje pewność dostosowania do każdego projektu.

Zestaw jest zapakowany w materiałowe etui, które posiada dostosowane przegrody na druty i akcesoria.

Zestaw zawiera:

  • 5 par bambusowych drutów o długości 5 cm z gwintem M1.8 – o średnicy: 2,25 / 2,50 / 2,75 / 3,00 / 3,25 mm
  • 5 par bambusowych drutów o długości 10 cm z gwintem M1.8 – o średnicy: 2,25 / 2,50 / 2,75 / 3,00 / 3,25 mm
  • 4 żyłki z gwintem M1.8 o długości: 13 cm, 20 cm, 40 cm, 60 cm
  • parę stoperów z gwintem M1.8
  • łącznik żyłek z gwintem M1.8
  • Całość znajduje się w pięknym, minimalistycznym etui z motywem kolorystycznym.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

O marce Seeknit:

SeeKnit to marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości drutów, a także akcesoriów dla pasjonatów robienia na drutach. Założona z pasji do rzemiosła i innowacji, firma SeeKnit ma na celu zapewnienie rękodzielnikom narzędzi, które zwiększają ich doświadczenie w rzemiośle. Produkty tej firmy charakteryzują się wyjątkową jakością, ergonomicznym designem i dbałością o szczegóły. SeeKnit oferuje szeroką gamę drutów dziewiarskich.

Więcej na temat marki SeeKnit oraz drutów przeczytasz na stronie producenta TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]