Zestaw drutów ChiaoGoo Spinn Bamboo 7 par 10cm

Zestaw wymiennych drutów drewnianych ChiaoGoo Spinn Bamboo 7 par drutów o o długości igły 10cm. Taka długość jest idealna do pracy na mniejszych odwodach. Na uwagę zasługuje fakt że początkowym rozmiarem igły jest średnica 2,75mm, co jest rzadko spotykane w zestawach drutów innych marek.

Zestaw zawieraja bambusowe końcówki o długości 10cm i cztery przezroczyste nylonowe żyłki do tworzenia obwodów o średnicy 60 cm, 80 cm i 100 cm. Nylonowe linki SPIN™ umożliwiają swobodne obracanie się końcówek.

Bambusowe wymienne druty do łączenia marki ChiaoGoo wykonane z bambusa Moso. Gatunek ten jest twardym i zwartym materiałem, często używany również w branżach budowlanych i wykończenia wnętrz..

Druty bambusowe są niezwykle gładkie i bardzo precyzyjne. Mają czubki igieł zaostrzone w lekką, wywarzoną ostrość, optymalną dla wielu włóczek i wzorów. Przyjemnie ciepłe w dotyku podczas pracy. Rozmiary drutów drewnianych bambusowych

Zestaw zapakowany w materiałowe etui, które posiada dostosowane przegrody na druty i akcesoria. Kieszeń na igły posiada oznaczenie rozmiaru, co znacząco ułatwia sięganie po właściwy rozmiar.

Zestaw drutów Spinn Bamboo zawiera:

  • 7 par bambusowych igieł o długości 10cm. średnica – 2,75 3,25, 3,50, 3,75, 4,00, 4,50, 5,00mm
  • 4 żyłki Spin, gwint S : 2 x 20cm, 35cm, 55cm
  • 1 miarka do grubości drutów
  • 1 łącznik do żyłek
  • 2 klucze kablowe
  • 2 zaślepki do żyłek
  • po 6 znaczników okrągłych o różnych średnicach

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić. Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]