Włóczka ręcznie farbowana Waiting For You Sock 100 od Woollala

To przyjemna w odbiorze włóczka z wełny merynosów z dodatkiem nylonu w autorskim farbowaniu Waiting For You Sock 100 od Woollala.

Zielone, morskie tło z przetarciami w tonach lekkiego różu, limonki i oliwki

Sock Merino, to włóczka z wełny merynosów z dodatkiem nylonu który sprawia, że nitka jest wytrzymalsza i trudniej ją zerwać, przy czym jednocześnie włóczka nie traci na swojej miękkości. Jest to doskonała propozycja na skarpetki, ale nie tylko. Z tej włóczki stworzysz zwiewne szale, mocne rękawiczki, wytrzymalsze sweterki.

Parametry włóczki Waiting For You:

  • Skład : 75% wełna merino superwash, 25% Nylon
  • Waga : 100g
  • Długość : 425m
  • Sugerowane druty : 2,5 – 3,75 mm – zobacz nasze DRUTY
  • Próbka ściegiem gładkim 10cm = 24 oczka
  • Zużycie : skarpetki – 1 motek,  sweter rozmiar S / M – 3 motki
Zalecenie od producenta Woollala :

Pierz ręcznie w zimnej wodzie z dodatkiem odpowiednich do włóczki detergentów (np płyn SOAK, który nie wymaga płukania). Nie susz w suszarce automatycznej, nie używaj chloru i nie prasuj. Susz na płasko.

Uwaga! W przypadku mocno nasyconych kolorów istnieje możliwość, że włóczka może (ale nie musi) „puścić farbę”. Włóczki są utrwalone i zabezpieczone przed takimi wypadkami. Może się jednak zdarzyć, że puszczą kolor. To możliwe kiedy wełna nie wchłonęła całości barwnika, którego nie można było do końca wypłukać. Dzieje się tak w szczególności przy takich kolorach jak mocny turkus, nasycony rudy, bardzo nasycony żółty, niebieski ( w szczególności ciemne jak noc granaty) i neony. Jest to efekt technologiczny uzyskiwania głębokich nasyceń, a nie wada farbowania. Jeżeli używasz kontrastowych kolorów blokuj tylko w ZIMNEJ wodzie, kontrolując to co dzieje się z dzianiną. Nie trzymaj dłużej w wodzie niż to konieczne. Taka sytuacja może się zdarzyć, ale nie musi:)

Mimo starań w farbowaniu poszczególne motki mogą nieznacznie różnić się kolorami, dla uzyskania jednolitej dzianiny zalecane jest przerabianie nitek z dwóch motków. Rzeczywiste kolory mogą różnić się w zależności od ustawień monitora.

Przy pierwszym praniu może nastąpić niewielki wyciek koloru do wody, jest to naturalne, ale nie wpływa negatywnie na zmianę nasycenia barwy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]