Włóczka ręcznie farbowana Quail Eggs Comfy Merino

Piękno i niepowtarzalność to główne atuty włóczek farbowanych ręcznie. Tłumacząc Quail Eggs Comfy Merino to przepiórcze jajka i taki jest wydźwięk tego farbowania. Na jasnej, naturalnej bazie znajdziemy masę krótszych i dłuższych przetarć w czarno – szarych odcieniach. Nie posiada żadnych kropkowań.

Świetna propozycja na lekkie swetry, szale, chusty, czapki czy kocyki. Bazą tej włóczki jest wysokiej jakości wełna merino w wersji superwash. Jest dobrze skręcona, dzięki czemu dzianina trzyma kształt mimo wielu lat użytkowania

Należy pamiętać, że włóczki farbowane ręcznie mogą wykazywać różnicę w odcieniu nawet z tej samej partii farbowania. Dlatego też zaleca się przy większym projekcie przerabianie jednocześnie z dwóch motków zmieniając nitkę co dwa rzędy aby uzyskać jednolitą dzianinę.

Parametry włóczki Quali Eggs :

  • Skład : 100% wełna merino SW, 4PLY
  • Waga : 100g
  • Długość : 400m
  • Sugerowane druty : 3 – 4 mm – zobacz nasze DRUTY
  • Zużycie sweter rozmiar S / M – 3 motki

Wyroby z wełny zaleca się prać ręczne w delikatnych płynach jak np SOAK . Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania. Pamiętajmy o fakcie, że odzież wełniana nie musi być tak często prana ze względu na jej właściwości samoczyszczące, co ma olbrzymie znaczenie dla środowiska naturalnego i zużywanej do prania wody !

Przy pierwszym praniu może nastąpić niewielki wyciek koloru do wody. To naturalne, ale nie wpływa to negatywnie na zmianę nasycenia barwy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]