PetiteKnit Ruffle Socks wzór

PetiteKnit Ruffle Socks to oryginalne wydanie PetiteKnit, na podstawie którego można wykonać delikatne skarpetki z ozdobną falbanką. Do wykonania tego pięknego projektu będzie potrzebna włóczka skarpetkowa, która w 50 g ma ok. 210 m. TUTAJ znajdują się włóczki proponowane do wykonania skarpetek.

Skarpetki Ruffle Socks przerabia się od góry do dołu. Na początku cholewki wykonuje się falbankę, a następnie zagięcie. Skarpetki są przerabiane dżersejem. Przy użyciu rzędów skróconych kształtuje się piętę.

PetiteKnit Ruffle Socks to wzór wydrukowany w języku angielskim.

Zamawiając ten wzór otrzymasz fizyczną dostawę z broszurą w formacie A5.

Więcej o wzorze dowiesz się na stronie wydawcy TUTAJ.

Opis projektu Ruffle Socks:

    • Poziom trudności – 4/5
    • Rozmiary butów UE: 35/36 (37/38) 39/40 (41/42) 43/44
    • Ilość włóczki skarpetkowej potrzebnej do wykonania pary skarpet: 49 (53) 55 (56) 58 g
    • Rozmiar drutów: druty pończosznicze 2,5 mm lub na długiej żyłce (60/80 cm do pracy metodą Magic Loop) – zobacz nasze DRUTY

Jeśli chcesz wykonać skarpetki w klasycznych kolorach to sprawdź włóczkę skarpetkową SISU od Sandnes Garn. Przepiękny efekt i delikatność kolorów znajdziesz w ręcznie farbowanych włóczkach skarpetkowych WOOLLALA SOCKJeśli myślisz o kolorowym szaleństwie to na pewno zachwycisz się różnorodnością barw, którą oferują włóczki skarpetkowe DREAM LACE PRO LANA a także WOOLY HUGS YEAR SOCK.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Ruffle Socks – PetiteKnit. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]