Włóczka skarpetkowa Woolly Hugs Year Socks

Pięknie barwiona w efekt gradientu (lub potocznie degrade), włóczka skarpetkowa Woolly Hugs Year Socks, która jest przędzą jednonitkową.

Z motka 100g wykonamy parę skarpet w rozmiarze do 46. Jednak ze względu na swój urok i fantazyjne przejście kolorów jak również na przyjemny odbiór włóczkę Year Socks można zastosować we wszelkich innych dzianinach.

Użyjmy jej do barwnej chusty, szala, komina czy sweterka. Bez wątpienia oszałamiający efekt dzianiny uzyskamy łącząc dwa kontrastowe kolory we wzorze żakardowym.

Parametry włóczki Year Socks :

  • Skład : 75% wełna, 25% nylon
  • Waga : 100g
  • Długość : 400m
  • Zalecane druty : 2,5 – 3,0 mm – zobacz nasz DRUTY
  • Zużycie para skarpet – 1 motek, sweter w rozmiarze M – 4 motki

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 x 10cm = 29 oczek x 38 rzędów . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Konserwacja dzianin z włóczki Year Socks:

Producent dopuszcza pranie w pralce na odpowiednim programie do prania wełny. Zaleca się jednak stosowanie łagodnych środków piorących, np takich jak Soak . Płyn wyprodukowany na bazie tylko naturalnych składników, i co najważniejsze nie wymaga wypłukiwania. Dzięki czemu oszczędzamy energię, czas i dbamy o środowisko. W miarę możliwości, dzianiny robione na drutach / szydełku zaleca się prać ręcznie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]