Włóczka skarpetkowa Sisu Sandnes Garn

Miękka włóczka wełniana, wzmocniona dodatkiem nylonu. Skład włóczki Sisu Sandnes Garn jednoznacznie wskazuje na użycie w skarpetkach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby tą bazową wełnianą włóczkę użyć np w swetrach. W Norwegii jest to włóczka wykorzystywana w wielu dzianinach w tym w tradycyjnych swetrach kofte. Włóczka posiada średni skręt z użyciem 4 nitek, a producent zadbał o szeroką kolorystykę.

Parametry włóczki Sisu Sandnes Garn:

  • Skład: 80% wełna, 20% nylon
  • Waga: 50 g
  • Długość: 175 m
  • Zalecane druty: 2,5 – 3,0 mm zobacz polecane druty TUTAJ
  • Zużycie para skarpet – 2 motki

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 cm = 27 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Włóczka skarpetkowa – konserwacja dzianin

Producent dopuszcza pranie w pralce na właściwym programie do wełny z użyciem delikatnych środków piorących . Można również prać ręcznie w płynach niewymagających płukania jak np. SOAK. O łatwości prania z użyciem SOAK przeczytaj tutaj informacji TUTAJ.

O marce Sandnes Garn

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]