Włóczka skarpetkowa Dream Lace Pro Lana

Włóczka skarpetkowa Dream Lace Pro Lana jest przędzą jednonitkową barwiona w paseczki o płynnym przejściu kolorów, gdzie przejście pasków jest średniej długości.

Z motka 50g wykonamy parę krótkich skarpet w rozmiarze do 40. Na regularną długość skarpetek do rozmiaru 46 potrzebne będą 2 motki. Ze względu na swój urok i fantazyjne przejście kolorów jak również na przyjemny odbiór włóczkę Dream Lace można zastosować we wszelkich innych dzianinach, jak chusty czy swetry.

Parametry włóczki Dream Lace :

  • Skład : 75% wełna, 25% nylon
  • Waga : 50g
  • Długość : 200m
  • Zalecane druty : 2,5 – 3,0 mm – zobacz nasz DRUTY
  • Zużycie para skarpet – 2 motki, sweter w rozmiarze M – 8 motki

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 x 10cm = 29 oczek x 38 rzędów . Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Konserwacja dzianin z włóczki Dream Lace:

Producent dopuszcza pranie w pralce na odpowiednim programie do prania wełny. Zaleca się jednak stosowanie łagodnych środków piorących, np takich jak Soak . Płyn wyprodukowany na bazie tylko naturalnych składników, i co najważniejsze nie wymaga wypłukiwania. Dzięki czemu oszczędzamy energię, czas i dbamy o środowisko. W miarę możliwości, dzianiny robione na drutach / szydełku zaleca się prać ręcznie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]