PetiteKnit Ruffle Socks Junior wzór

PetiteKnit Ruffle Socks Junior to oryginalne wydanie PetiteKnit, na podstawie którego można wykonać delikatne skarpetki z ozdobną falbanką dla dzieci. Do wykonania tego pięknego projektu będzie potrzebna włóczka skarpetkowa, która w 50 g ma ok. 210 m. TUTAJ znajdują się włóczki proponowane do wykonania skarpetek.

Skarpetki przerabia się od góry do dołu. Na początku cholewki wykonuje się falbankę, a następnie zagięcie. Skarpetki przerabia się dżersejem. Przy użyciu rzędów skróconych kształtuje się piętę.

Ruffle Socks Junior to wzór wydrukowany w języku angielskim.

Zamawiając ten wzór otrzymasz fizyczną dostawę z broszurą w formacie A5.

Więcej o wzorze dowiesz się na stronie wydawcy TUTAJ.

Opis projektu Ruffle Socks Junior:

   • Poziom trudności – 3/5
   • Rozmiary butów UE: 20-21 (22-23) 24-25 (26-27) 28-29 (30-31) 32-33 (34-35)
   • Ilość włóczki skarpetkowej potrzebnej do wykonania pary skarpet: 21 (25) 28 (32) 36 (39) 42 (46) g
   • Rozmiar drutów: druty pończosznicze 2,5 mm lub na długiej żyłce (60/80 cm do pracy metodą Magic Loop) – zobacz nasze DRUTY

Jeśli chcesz wykonać skarpetki w klasycznych kolorach to sprawdź włóczkę skarpetkową SISU od Sandnes Garn. Przepiękny efekt i delikatność kolorów znajdziesz w ręcznie farbowanych włóczkach skarpetkowych WOOLLALA SOCKJeśli myślisz o kolorowym szaleństwie to na pewno zachwycisz się różnorodnością barw, którą oferują włóczki skarpetkowe DREAM LACE PRO LANA a także WOOLY HUGS YEAR SOCK.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Ruffle Socks Junior – PetiteKnit. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]