PetiteKnit Ingeborg wzór na druty

Ingeborg to oryginalne wydanie PetiteKnit, na podstawie którego można wykonać na drutach elegancką opaskę. Projektantka PetiteKnit stworzyła ten projekt z włóczki Peruvian Highland Wool połączonej z przędzą Vilja marki Filcolana. W ofercie naszego sklepu nie ma proponowanych włóczek ale ten projekt będzie prezentował się równie pięknie i kobieco z takich przędz jak np.: Alpakka Borstet oraz Peer Gynt połączony z Tynn Silk Mohair lub Alpakka Folgetrad marki Sandnes Garn. To od Ciebie zależy, którą włóczkę wykorzystasz do stworzenia tego projektu. Podsumowując, kluczem do poprawnego wykonania opaski jest zrobienie próbki zgodnej z próbką projektanta.

Opaskę na głowę Ingeborg dzierga się klasyczną brioszką. Dodatkowo eleganckie marszczenie z przodu nadaje opasce klasyczny i kobiecy wygląd.

Ingeborg to wzór wydrukowany w języku angielskim.

Zamawiając ten wzór otrzymasz fizyczną dostawę z broszurą w formacie A5.

Więcej o wzorze i zapotrzebowaniu na włóczkę dowiesz się na stronie wydawcy TUTAJ.

Opis projektu Ingeborg:

   • Poziom trudności – 2/5
   • Rozmiar: dla osoby dorosłej
   • Próbka: 14 oczek x 34 rzędy ściegiem brioszka = 10 x 10 cm
   • Rozmiar drutów: 5,0 mm – zobacz nasze DRUTY
   • Zapotrzebowanie na włóczkę: jeden lub dwa motki – w przypadku dziergania w dwie nici należy kupić, np. trzy motki na całość, np. 1/2 szt. Peer Gynt + 1 szt. Tynn Silk Mohair

Wyłączne prawa autorskie do projektu Ingeborg – PetiteKnit. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Dlatego nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]