Włóczka ręcznie farbowana Grove Comfy DK Merino

Piękno i niepowtarzalność to główne atuty włóczek farbowanych ręcznie. Grove Comfy DK Merino to wielowymiarowa zieleń, znajdziemy tu przytłumione nury szałwii jak i zdecydowaną, soczystą trawę. Barwy przenikają między sobą, jednocześnie tworząc spójną całość

Świetna propozycja swetry, kamizelki lub czapki i szale Bazą tej włóczki jest wysokiej jakości wełna merino w wersji superwash o grubości DK

Należy pamiętać, że włóczki farbowane ręcznie mogą wykazywać różnicę w odcieniu nawet z tej samej partii farbowania. Dlatego też zaleca się przy większym projekcie przerabianie jednocześnie z dwóch motków zmieniając nitkę co dwa rzędy aby uzyskać jednolitą dzianinę.

Parametry włóczki Grove :

  • Skład : 100% wełna merino SW, 4PLY
  • Waga : 100g
  • Długość : 225m
  • Sugerowane druty : 4 – 4,5 mm – zobacz nasze DRUTY

Wyroby z wełny zaleca się prać ręczne w delikatnych płynach jak np SOAK . Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania. Pamiętajmy o fakcie, że odzież wełniana nie musi być tak często prana ze względu na jej właściwości samoczyszczące, co ma olbrzymie znaczenie dla środowiska naturalnego i zużywanej do prania wody !

Przy pierwszym praniu może nastąpić niewielki wyciek koloru do wody. To naturalne, ale nie wpływa to negatywnie na zmianę nasycenia barwy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]