Magazyn Do It Yourself 2308

Kolekcja zawarta w magazynie Do It Yourself 2308 w wydaniu Sandnes Garn to damskie dzianiny utrzymane w kolorystyce w odcieniach różu.

Znajdziemy tu klasyczne, gładkie swetry, kardigany z plecionymi warkoczami czy otulacz na szyję.

Na uwagę zasługuje piękny kardigan Artisane składa się z różnych technik i struktur dziewiarskich. Jak sama nazwa wskazuje, należy go postrzegać jako małe dzieło sztuki. Dla osób, które nie mają dużego doświadczenia, w propozycji jest kardigan Debiutant, sweter Debiutant i Facile.

Część projektów robiona na drutach od góry do dołu, także każdy sam może zdecydować o długości rękawów i tułowia.

Wzory rozpisane w oparciu o włóczki Double Sunday i Peer Gynt , często w towarzystwie moheru z jedwabiem Tynn Silk Mohair czy KOS , które zwiększają puszystość dzianiny. Jak zawsze Sandnes Garn podaje do każdego projektu włóczkę alternatywną spośród swoich produktów.

Wszystkie projekty zawierają się w rozmiarach od XS do 4XL.

Wydanie zawiera opisy w języku angielskim oraz piękne zdjęcia gotowych dzianin. Kliknij w link „Sandnes Garn” z pierwszego akapitu, aby sprawdzić rozmiary i ilość włóczki potrzebnej do poszczególnego projektu.

Dołączone zdjęcia stanowią własność Sandnes Garn i nie można ich używać bez zgody na rozpowszechnianie.


Według najnowszych standardów marki Sandnes Garn czasopismo można kupić tylko z włóczką od Sandnes Garn. To oznacza, że jeśli chcesz kupić gazetę ze wzorami musisz dodać do zamówienia włóczki Sandnes Garn. W innym przypadku zamówienie zostanie anulowane.

Ofertę włóczek marki Sandnes Garn w naszym sklepie znajdziesz TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]