Magazyn Do It Yourself 2302

Kolekcja zawarta w magazynie Do It Yourself 2302 w wydaniu Sandnes Garn to klasyczne codzienne dzianiny. Wyjątek stanowi tu jednak projekt Vienna, który ozdobiony został falbankami i rozcięciem zapinanym przez dziane troczki. Oryginalność tej propozycji polega na możliwości noszeniu jej również tył na przód, gdzie wiązanie będziemy mieć na plecach.

Znajdziemy tu oversizowe swetry, kardigany z plecionymi warkoczami, sukienką czy gustowną apaszkę. Ogółem absolutny przekrój sezonów od wiosny po zimę.

Na uwagę zasługuje sweter Hadley, który może stać się ulubieńcem, ponieważ użyto do niego włóczki Peer Gynt z tweedowym wykończeniem Tutti Frutti. Jak również paseczkowy sweter Abby, mający krój oversize, dzięki czemu pasuje do każdej sylwetki.

Część projektów robiona na drutach od góry do dołu, także każdy sam może zdecydować o długości rękawów i tułowia.

Wzory rozpisane w oparciu o włóczki Sunday i Peer Gynt, często w towarzystwie moheru z jedwabiem Tynn Silk Mohair czy Alpakki Folgetrad, które zwiększają puszystość dzianiny. Jak zawsze Sandnes Garn podaje do każdego projektu włóczkę alternatywną spośród swoich produktów.

Wszystkie projekty zawierają się w rozmiarach od XS do 2XL. Wiele z nich przeznaczone są dla osób początkujących lub średniozaawansowanych.

Wydanie zawiera opisy w języku angielskim oraz piękne zdjęcia gotowych dzianin. Kliknij w link „Sandnes Garn” z pierwszego akapitu, aby sprawdzić rozmiary i ilość włóczki potrzebnej do poszczególnego projektu.


Według najnowszych standardów marki Sandnes Garn czasopismo można kupić tylko z włóczką od Sandnes Garn. To oznacza, że jeśli chcesz kupić gazetę ze wzorami musisz dodać do zamówienia włóczki Sandnes Garn – w innym przypadku zamówienie zostanie anulowane.

Ofertę włóczek marki Sandnes Garn w naszym sklepie znajdziesz TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]