Babylpaca Los Andes Pascuali włóczka alpaka baby

Babyalpaca Los Andes to cudownie miękka, gruba włóczka wykonana z czystej wełny alpaki hodowanej na wyżynach Andów w Peru. To 100% alpaka baby z runa młodych zwierząt, dzięki czemu jest niezwykle delikatna z najwyższą jakością włókna. Babyalpaca Los Andes Pascuali jest włóczką nie poddaną farbowaniu, a jej kolory pochodzą od naturalnej barwy alpak.

Babyalpaca Los Andes jest włóczką dwunitkową. Daje bardzo równą strukturę ściegów o różnym charakterze. Pięknie wyglądać będzie we wzorach warkoczowych, ale sprawdzi się świetnie również we wzorach gładkich, przerabianych jerseyem. Podobnie jak wszystkie włóczki z alpaki od Pascuali, Los Andes jest bardzo wytrzymała pomimo swojej wyjątkowej miękkości.

Idealnie nadaje się na ciepłe swetry i kurtki, a także na dodatki takie jak szaliki czy czapki. Jest przytulna i ciepła, a jednocześnie mimo swojej grubości bardzo lekka i miękka dla skóry. Jest dobrze tolerowana nawet przez osoby wrażliwe, uczulone na wełnę, ponieważ alpaka prawie nie zawiera lanoliny.

Parametry włóczki Babyalpaca Los Andes :

  • Skład: 100% aplaca baby
  • Waga: 100 g
  • Długość: 100 m
  • Zalecane druty: 6 mm – zobacz nasze DRUTY
  • Zużycie sweter rozmiar M – 6/7 motków, czapka – 1 motek

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 x 10cm = 13 oczek x 18 rzędów. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

sprawdź zużycie włóczki Alpka Los Andes dla różnych wyrobów TUTAJ.
W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Pranie dzianin z Babyalpaca Los Andes

Wyroby z wełny zaleca się prać ręczne w delikatnych płynach jak np. Soak. Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania. Pamiętajmy o fakcie, że odzież wełniana nie musi być tak często prana ze względu na jej właściwości samoczyszczące, co ma olbrzymie znaczenie dla środowiska naturalnego i zużywanej do prania wody!

O Pascuali

Niemiecka marka przędzy Pascuali została założona w 2008 roku w Kolonii. Specjalizuje się w światowej dystrybucji i sprzedaży przędz dziewiarskich z naturalnej wełny. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i spełniają specyficzne potrzeby Klientów. Pascuali jest przyjazne dla środowiska i szanuje ciężką pracę rąk i wysiłek na każdym etapie procesu produkcyjnego. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości rzadkie naturalne przędze, organiczne, nowo opracowane, innowacyjne i wegańskie, jak i najrzadsze włókna naturalne na świecie, takie jak Vicuña

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]