Magazyn Sommer 2306 Sandnes Garn

Magazyn Sommer 2306 Sandnes Garn zawiera projekty letnich dzianin dla dzieci robionych na drutach z bawełny, praktycznej włóczki na letnie wyroby. Kliknij w link „Sandnes Garn” aby sprawdzić rozmiary i ilość włóczki potrzebnej do poszczególnego projektu.

Tutaj znajdziesz sweter Jolly w tęczowe paski, melanżowy sweter Willow, sweter Dune z uroczym, strukturalnym wzorem oraz sweter Sailor, do którego pasują szorty. Jeśli chcesz zrobić na drutach sukienkę, w kolekcji znajdziesz zarówno sukienkę Fiona, jak i sukienkę Lola.

W kolekcji znajdziesz też torebkę Pebble, zrobioną na szydełku, która jest bardzo fajna na lato. Pasuje do kardiganu Daisy czy koszulki Molly z bufiastymi rękawami. Zrób na drutach jeden lub więcej ulubieńców, baw się kolorami i właściwościami i dopasuj je do siebie.

Wzory rozpisane na włóczkę  Mandarin Petit  oraz Tynn Line, która jest włóczką bawełnianą 100% w wersji niemerceryzowanej. Dostępna w wielu pięknych kolorach. Dzięki niej odzież jest wygodna i przyjemna w noszeniu jak również zapewnia przewiewność latem. Jak zawsze Sandnes Garn podaje do każdego projektu włóczkę alternatywną spośród swoich produktów.

Projekty uwzględniają dziecięce rozmiary zaczynające się od 2 do 12 lat

Wydanie zawiera opisy w języku angielskim jak również piękne zdjęcia gotowych dzianin.

Dołączone zdjęcia stanowią własność Sandnes Garn i nie można ich używać bez zgody na rozpowszechnianie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]