Włóczka bawełniana Tynn Line Sandnes Garn z lnem i wiskozą

Tynn Line Sandnes Garn to cienka włóczka bawełniana z dodatkiem lnu i wiskozy dzięki której jest miękka i ma delikatny połysk. Natomiast dodatek lnu zapewnia tej włóczce niepowtarzalny, rustykalny charakter. Dzianiny wykonane z włóczki Tynn Line będą lekko lejące i ładnie układające się na sylwetce. Podsumowując Tynn Line to świetny wybór na lekkie letnie dzianiny jak bluzki, topy, czy sukienki. Tynn Line można przerabiać podwójną nitką uzyskując dzięki temu grubszą dzianinę. Dodatkowo połączenie dwóch nitek o różnych kolorach pozwoli na uzyskanie ciekawego efektu melanżu.

Tynn Line jest włóczką skomponowaną z 3 nitek o średnim stopniu skręcenia. Można używać jej do wzorów gładkich jak również do ażurowych. Oczka w dzianinie ułożą się niezwykle równo dając w efekcie piękną dzianinę.

Włóczka Tynn Line często występuje w dzianinach znanych projektantów. Duńska projektantka PetiteKnit również użyła włóczkę Line w projektach letnich bluzek Cumulus Tee i Cumulus Top.

Cienka włóczka bawełniana z lnem Tynn Line posiada grubsze wersje – Line dla drutów 4mm i Tykk Line dla drutów 6mm

Parametry włóczki Tynn Line:

  • Skład : 53% bawełna, 33% wiskoza, 14% len
  • Waga : 50g
  • Długość : 220m
  • Zalecane druty : 3mm – zobacz nasz druty
  • Zużycie bluzka rozmiar M – 4 motki

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10cm = 27 oczek. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Włóczka bawełniana z lnem – konserwacja dzianin

Wyroby z włóczki bawełnianej, która charakteryzuje się wyższą odpornością, można prać w pralce na właściwym programie. Należy unikać mieszania różnych wyrobów. Można użyć do prania płynów delikatnych jak Soak, który nie wymaga wypłukiwania. Więcej informacji TUTAJ

O marce Sandnes Garn

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta https://www.sandnes-garn.com/about-us

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]