PetiteKnit Weekend Headband wzór na druty

Weekend Headband to oryginalne wydanie PetiteKnit, na podstawie którego można wykonać na drutach klasyczną opaskę na głowę. W tym wzorze najlepiej sprawdzi się nie tylko alpaka z wełną Alpakka Ull marki Sandnes Garn, lecz także wełna owcza Jensen z nicią towarzyszącą w postaci Silk Mohair – obie przędze marki Isager.

Opaskę wykonasz na dwóch parach drutów stosując technikę Turkish Cast-on albo Judy’s magic cast-on. Dodatkowo możesz użyć techniki żywych oczek (tymczasowych). Po nabraniu oczek całość należy dziać na okrągło ściągaczem 1×1 i następnie złożyć na pół. Użycie metody żywych oczek pozwala na późniejsze zszycie krawędzi nabierania, a także zamykania oczek. W ten sposób po zszyciu szew zostanie umiejscowiony po wewnętrznej stronie opaski.

Weekend Headband to wzór wydrukowany w języku angielskim.

Zamawiając ten wzór otrzymasz fizyczną dostawę z broszurą w formacie A5.

Więcej o wzorze, a także zapotrzebowaniu na włóczkę dowiesz się na stronie wydawcy TUTAJ.

Opis projektu Weekend Headband:

   • Poziom trudności – 2/5
   • Rozmiar: 3-9 lat (S) M (L)
   • Pasuje na obwód głowy: 51-53 (54-56) 57-59 (60-63) cm
   • Rozmiar drutów: opaskę dzierga się na dwóch parach drutów z żyłką 3,5 mm (40 cm) – zobacz nasze DRUTY
   • Zapotrzebowanie na włóczkę: 1 (2) 2 (2) szt. Alpakka Ull marki Sandnes Garn albo 1 (1) 1 (1) szt. Jensen marki Isager połączone z 1 (1) 1 (1) szt. Silk Mohair marki Isager.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Weekend Headband – PetiteKnit. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Dlatego nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]