Włóczka ręcznie farbowana Inferno Comfy Merino

Piękno i niepowtarzalność to główne atuty włóczek farbowanych ręcznie. Inferno Comfy Merino jest gorące jak ogień i mroczne jak piekło. Na grafitowym tle znajdziemy dużą ilość mocnej purpurowej czerwieni z przejściami w ciemne brązy i szare popiele. Nie posiada kropokowania.

Świetna propozycja na lekkie swetry, szale, chusty, czapki czy kocyki. Bazą tej włóczki jest wysokiej jakości wełna merino w wersji superwash. Jest dobrze skręcona, dzięki czemu dzianina trzyma kształt mimo wielu lat użytkowania

Świetna włóczka na lekkie swetry, szale, chusty, czapki czy kocyki.

Należy pamiętać, że włóczki farbowane ręcznie mogą wykazywać różnicę w odcieniu nawet z tej samej partii farbowania. Dlatego też zaleca się przy większym projekcie przerabianie jednocześnie z dwóch motków zmieniając nitkę co dwa rzędy aby uzyskać jednolitą dzianinę.

Parametry włóczki Inferno :

  • Skład : 100% wełna merino SW, 4PLY
  • Waga : 100g
  • Długość : 400m
  • Sugerowane druty : 3 – 4 mm – zobacz nasze DRUTY
  • Zużycie sweter rozmiar S / M – 3 motki

Wyroby z wełny zaleca się prać ręczne w delikatnych płynach jak np SOAK . Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego płyn SOAK nie wymagający wypłukiwania. Pamiętajmy o fakcie, że odzież wełniana nie musi być tak często prana ze względu na jej właściwości samoczyszczące, co ma olbrzymie znaczenie dla środowiska naturalnego i zużywanej do prania wody !

Przy pierwszym praniu może nastąpić niewielki wyciek koloru do wody. To naturalne, ale nie wpływa to negatywnie na zmianę nasycenia barwy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]