DUO Sandnes Garn włóczka bawełniana z wełną merino

Oferta outletowa włóczki DUO dotyczy motków w kolorach wycofanych przez producenta lub pochodzących z różnych partii, np. jeśli widzisz, że możesz kupić 5 motków z jednego koloru to pamiętaj o tym, że w obrębie jednego koloru możesz mieć różne partie farbowania. To oznacza, że różnica w kolorze może być zauważalna.

Motki z różnych partii farbowania to świetna opcja aby wykonać nietuzinkowe i ponadprzeciętne dzianiny. Wybierając kilka różnych kolorów możesz stworzyć dzianinę żakardową albo w paski, np. sweter, czapkę, szalik lub rękawiczki. Ale to nie wszystko, użyj swojej kreatywności! Świetnym rozwiązaniem dla różnych kolorów motków są też szydełkowe kwadraty babuni Granny Square, z których wyczarujesz nie tylko ubrania, lecz także dodatki takie jak torebka lub kosmetyczka.

Dodatek wełny merino do włóczka bawełnianej nadaje jej lżejszego charakteru i zdecydowanie zmiękcza bawełnę, podnosząc komfort użytkowania. Takie połączenie w DUO Sandnes Garn daje świetną włóczkę całoroczną, którą można użyć w letnich jak i zimowych dzianinach.

Duo polecane jest w szczególności dla osób wrażliwych na włóczki wełniane jak również dla dzieci i niemowląt. Możemy ją użyć w bluzkach, swetrach czy szalikach. Świetnie sprawdzi się też w lekkich kocykach dla dzieci.

Parametry włóczki DUO Sandnes Garn:

  • Skład: 55% wełna merino, 45% bawełna
  • Waga: 50 g
  • Długość: 115 m
  • Zalecane druty: 3,5 mm zobacz polecane druty TUTAJ
  • Zużycie: na sweter w rozmiarze M z długim rękawem – 9/10 motków

Próbka producenta ściegiem gładkim: 10 cm = 22 oczka. Dla ustalenia własnej ilości oczek należy pamiętać o wykonaniu indywidualnej próbki w wybranym wzorze.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Włóczka bawełniana z wełną – konserwacja dzianin

Zaleca się pranie ręczne w delikatnych płynach jak np. SOAK, który nie wymaga wypłukiwania. Więcej informacji TUTAJ

O marce Sandnes Garn

Norweska marka Sandnes Garn jest najstarszym i największym producentem włóczek z nowoczesną przędzalnią w Europie Północnej. Działa nieprzerwanie od 1888 roku według zasad utrzymania wysokich standardów dobrostanu i poszanowania. Reguły te obowiązują wszystkich, którzy biorą udział w procesie pozyskiwania surowca i produkcji włóczek. Wybierając produkty tej marki mamy pewność co do dbałości o zwierzęta ludzi i środowiska naturalnego. Więcej szczegółów na stronie producenta TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]