Bonbon Beret wzór z włóczką do robienia na drutach

Beret to nakrycie głowy, którego historia sięga aż do starożytności. Ewoluując przez kolejne epoki, beret stał się symbolem paryskiej mody, a także wyznacznikiem elegancji. Współcześni projektanci mody często nawiązują w swoich kolekcjach do klasycznego francuskiego stylu, w tym również do beretu. Beret pojawia się regularnie na wybiegach i w kolekcjach znanych marek modowych, takich jak Chanel, Dior czy Saint Laurent.

Jeśli uwielbiasz minimalizm, klasykę i wysokiej jakości włóczki to projekt BonBon beret autorstwa Veraniki Barel jest właśnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz kupić wzór na klasyczny beret razem z niezbędną włóczką. Podsumowując Bonbon Beret wzór z włóczką to komplet, w którym otrzymasz wydrukowaną broszurę w języku polskim oraz niezbędną włóczkę. Projektantka wybrała do Bonbon Beret włóczki marki Sandnes Garn: wełnę merino Sunday oraz moher z jedwabiem Tynn Silk Mohair.

Skład zestawu:

  • 1 szt. wzoru Bonbon Beret
  • 1 szt. włóczka Sunday Sandnes Garn
  • 1 szt. włóczka Tynn Silk Mohair Sandnes Garn

Opis projektu Bonbon Beret:

  • Rozmiar: ONE SIZE (dla osoby dorosłej, na obwód głowy 56 – 58 cm).
  • Wysokość: 20 cm (bez ogonka)
  • Średnica: 26 cm
  • Kolor z okładki: Sunday 6046 (niebieski wyrazisty) + Tynn Silk Mohair 6046 (niebieski wyrazisty).
  • Druty rozmiar 3.5 mm oraz 4,0 mm z żyłką 40 cm oraz 80 cm zobacz nasze DRUTY
  • Przydatne akcesoria: 11 markerów dziewiarskich (1 różniący się od reszty dla PO + 10), igła dziewiarska, nożyczki, centymetr, nić elastyczna (opcjonalnie).

Nie znalazłeś swojego koloru w zestawie? Nic nie szkodzi, wystarczy że napiszesz w uwagach swojego zamówienia jaki jest Twój wybór, spośród dostępnych kolorów włóczek Sunday i Tynn Silk Mohair i taki zestaw dla Ciebie zrealizujemy. Podaj numery kolorów podczas składania zamówienia w komentarzu do zamówienia.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Bonbon Beret Veranika Barel  wzór tylko do użytku indywidualnego, dlatego nie może być kopiowany czy powielany ani wykorzystywany do działalności komercyjnej.

Projektantkę Veranikę Barel możesz śledzić na Instagramie TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]