Be warm balaclava wzór do robienia na drutach

Be warm balaclava to jedno z największych must have na sezon jesienno-zimowy. Balaclava to połączenie czapki i komina, które przyjemnie ogrzeje szyję, jak i głowę. Dodatkowo będziesz wyglądać modnie.

Kominiarkę przerabia się od góry do dołu przy użyciu dwóch nitek trzymanych jednocześnie. Na początku górny kwadrat należy dziergać w paski, następnie podbiera się oczka z trzech stron kwadratu na boki oraz tył kominiarki. Dzianinę przerabia się  dalej w tę i z powrotem (czyli w rzędach), nadal dziergając paski ściegiem dżersejowym. Następnie łączy się  robótkę w okrążenie i wykonuje ściągacz 1×1. Na końcu wykonywany jest ściągacz wokół twarzy. Oczka zamykane są metodą włoską, aby ściągacz był bardziej elastyczny.

Jeśli uwielbiasz minimalizm, paski i wysokiej jakości włóczki to projekt Be warm balaclava autorstwa Veraniki Barel jest właśnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz kupić wzór na kominiarkę oraz niezbędną włóczkę. Projektantka wybrała do Be warm balaclava włóczkę marki Sandnes Garn: przyjemną dla ciała alpakę Alpakka Borstet.

Opis projektu:

  • Rozmiar: 1 (2)
  • Na obwód głowy: 55-57 (57-59) cm
  • Szerokość: 19.5 cm
  • Wysokość: 32 (34) cm
  • Kolor z okładki: Alpakka Borstet 2016 oraz 1012
  • Zapotrzebowanie na włóczkę: 2 szt. włóczki Alpakka Borstet Sandnes Garn w głównym kolorze + 1 szt. włóczki Alpakka Borstet Sandnes Garn w kontrastowym kolorze
  • Druty rozmiar 5.5 mm oraz 6,0 mm z żyłką 40 cm oraz 60 cm zobacz nasze DRUTY
  • Przydatne akcesoria: markery dziewiarskie, igła dziewiarska, nożyczki, centymetr.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Be warm balaclava Veranika Barel  wzór tylko do użytku indywidualnego, dlatego nie może być kopiowany czy powielany ani wykorzystywany do działalności komercyjnej.

Projektantkę Veranikę Barel możesz śledzić na Instagramie TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]