Andrew’s Hat wzór do robienia na drutach

Andrew’s Hat ciepła czapka w stylu nordyckim. Skandynawskie żakardy na drutach to klasyczny i niezwykle popularny wzór w świecie rękodzieła. Charakteryzują się geometrycznymi, a także symetrycznymi motywami, często przypominającymi śnieżynki czy gwiazdki, które nadają dzianinom unikalny, nordycki styl. Podsumowując wzory te są idealne do tworzenia ciepłych swetrów, rękawiczek, czapek i skarpet, które doskonale sprawdzają się w zimowe dni.

Jeśli uwielbiasz skandynawskie żakardy i wysokiej jakości włóczki to projekt Andrew’s Hat autorstwa Veraniki Barel jest właśnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz kupić wzór na ciepłą czapkę z żakardem skandynawskim oraz włóczkę. Projektantka wybrała do tego projektu włóczkę marki Sandnes Garn wełnę merino Double Sunday.

Opis projektu Andrew’s Hat :

  • Rozmiar: ONE SIZE (dla osoby dorosłej, na obwód głowy 56 – 58 cm).
  • Kolor z okładki: Double Sunday 4236 oraz 1015
  • Zapotrzebowanie na włóczkę: 2 szt. włóczki Double Sunday w głównym kolorze + 1 szt. włóczki Double Sunday w kontrastowym kolorze
  • Druty rozmiar 3.0 mm oraz 3,5 mm z żyłką 40 cm oraz druty pończosznicze w rozmiarze 3,5 mm zobacz nasze DRUTY
  • Przydatne akcesoria: markery dziewiarskie, igła dziewiarska, nożyczki, centymetr, przyrząd do robienia pomponu w rozmiarze 7 cm

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Andrew’s Hat Veranika Barel  wzór tylko do użytku indywidualnego, dlatego nie może być kopiowany czy powielany ani wykorzystywany do działalności komercyjnej.

Projektantkę Veranikę Barel możesz śledzić na Instagramie TUTAJ.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]