Sweter Jokull Helga Isager wzór na druty

Sweter Jokull to oryginalne wydanie marki Isager. Dzianinę zaprojektowała Helga Isager, która jest znaną na całym świecie duńską projektantką. Jej unikalne projekty wyróżniają się elegancją, innowacyjnymi technikami dziania, a także ponadczasową formą. Na podstawie wzoru Jokull wykonasz na drutach piękny, a także ciepły sweter. Dzianina powstaje z włóczek marki Isager: Boucle, Alpaca 2 oraz Silk Mohair.

Sweter przerabia się w okrążeniach od dołu do góry z małym rozcięciem z przodu. Następnie pod pachą łączy się oczka rękawów i korpusu. Całość należy dziergać według opisu. Podsumowując, sweter Jokull zaprojektowana przez Helgę Isager to elegancki i nowoczesny projekt dziewiarski. Ponadto, unikalny wzór i staranne wykończenie sprawiają, że sweter Jokull jest doskonałym wyborem na różne okazje, oferując komfort i elegancję w jednym. Warto również zwrócić uwagę na inspirację do tego projektu jaką stał się największy lodowiec w Europie pokrywający Islandię: Vatnajokull.

Opis projektu Jokull:

   • Rozmiar: S/M (L) XL
   • Połowa obwodu swetra: 58 (60) 64 cm
   • Długość pod pachami:  20 (21,5) 23 cm
   • Kolor z okładki: Boucle E0, Alpaca 2 E0, Silk Mohair 30
   • Zapotrzebowanie na włóczkę: Boucle 6 (6) 7 szt., Alpaca 2 5 (5) 6 szt., Silk Mohair po 1 szt. dla każdego rozmiaru
   • Rozmiar drutów: 4,0 mm oraz 4,5 mm – zobacz nasze DRUTY

Wyłączne prawa autorskie do projektu sweter Jokull – Helga Isager. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Ponadto, nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]