Magazyn Sommer 2105 Sandnes Garn

Magazyn Sommer 2105 Sandnes Garn zawiera projekty letnich, dziecięcych dzianin robionych na drutach z włóczki bawełnianej z lnem. Dużo tu propozycji sukienek, t-shirt, ale nie brakuje również lekkich kardiganów na chłodniejsze letnie dni. Kolekcja zaproponowana w pastelowej stonowanej kolorystce. Całość kolekcji to kwintesencja beztroskich wakacji.

Dzianina z włóczki bawełnianej czy włóczki lnianej jest wygodna przez cały rok, ale najprzyjemniejsza w noszeniu jest latem, co dla dziecięcej garderoby ma olbrzymie znaczenie. W tej kolekcji znajdziesz idealne ubrania na lato dla dzieci. Sweterki w paski, w marynarskim stylu czy urocze lekkie ażury w bluzeczkach i sukienkach dla dziewczynek

W projektach magazynu Sommer 2105 odnajdą się poczatkujące jak również zaawansowane w technikach dziewiarki.

Wzory rozpisane na włóczkę  Line ,  Tynn Line oraz Mandarin Petit. To idealne włóczki na letnie propozycje, bawełna, len i wiskoza. Dzięki nim odzież jest wygodna i przyjemna w noszeniu jak również zapewnia przewiewność latem. Jak zawsze Sandnes Garn podaje do części projektów włóczkę alternatywną spośród swoich produktów.

Projekty uwzględniają dziecięce rozmiary zaczynające się od 2 do 12 lat

Wydanie zawiera opisy w języku angielskim jak i niemieckim jak również piękne zdjęcia gotowych dzianin.

 

Dołączone zdjęcia stanowią własność Sandnes Garn i nie można ich używać bez zgody na rozpowszechnianie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]