Druty Addi Novel na żyłce 100cm

Druty Addi Novel 100cm to propozycja dla dziewiarki szukającej wysokiej jakości, innowacyjnych narzędzi do pracy o długości żyłki 100cm.

Igły mają długość 13 cm, połączone są wyjątkowo elastyczna żyłką, która nie skręca się i nie załamuje, nawet przy wieloletnim używaniu. Należy pamiętać, że podana długość żyłki liczona jest wraz z drutami.

Wyjątkowe druty o przekroju kwadratowym ze specjalnymi żłobieniami są nowatorskim rozwiązaniem, aby umożliwić przyjemną i nie męczącą  pracę dziewiarską. Taki kształt igieł, w porównaniu do przekroju okrągłego daje oczkom pewien luz, co ułatwia przesuwanie oczek na igle podczas pracy dziewiarskie. Jednocześnie pozwala nam na pełną kontrolę nad oczkami które znajdują się na igłach.

Addi Novel są drutami niezwykle dopracowanymi, są lekkie oraz idealnie gładkie. Przekrój drutów metalowych Addi Novel zapobiega również niekontrolowanemu zsuwaniu się oczek, nawet tak śliskich włóczek jak jedwab czy wiskoza. Daje nam również pełną kontrolę nad oczkami które znajdują się na igłach. Z pewnością to duża funkcjonalność i bezpieczeństwo w pracy dziewiarskiej.

Co ważne, łączenie igieł z żyłką jest perfekcyjne, w skutek czego oczka na połączeniu przesuwają się bardzo swobodnie, nie zahaczając o połaczenie. Czubki drutów zakończone dość ostro, aby ułatwić wkuwanie w oczko, nawet przy pracy ze skomplikowanym wzorem ażurowym.

Dostępne w wielu wersjach rozmiarowych i długościach żyłki, jak również w zestawach do łączenie Addi Novel Clik

Druty Addi – o marce

Marka Addi to niemiecka firma produkująca druty o szerokim przekroju od metalowych po drewniane. Godnym uwagi są zestawy drutów wymiennych, gdzie montaż igieł z żyłką odbywa się na klik, bez użycia dodatkowych narzędzi. Kluczowym aspektem w Addi jest jakość dostarczanych produktów. Kupując druty Addi możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt wysokiej klasy i jakości, który będzie nam służył wiele lat.

Firma Addi nie używa w swojej produkcji szkodliwych metali, w tym niklu do wykończeniowego pokrycia drutów metalowych. Więcej o produktach na stronie producenta TUTAJ

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]