PetiteKnit Esther Sweater Man wzór na druty

PetiteKnit Esther Sweater Man to oryginalne wydanie PetiteKnit, na podstawie którego można wykonać na drutach efektowny, ciepły sweter w strukturalny wzór. Sweter powstaje z wełny norweskiej Peer Gynt marki Sandnes Garn.

Esther Sweater Man przerabia się od góry do dołu, zgodnie z teksturalnym wzorem. Pierwszy krok to dzierganie tylnego karczku w tę i z powrotem z jednoczesnym dodawaniem oczek. Następnie przerabia się ramiona wzdłuż górnej części tylnego karczku. Karczek przedni i tylny należy połączyć pod pachami, tworząc tył/przód, który dziergamy na okrągło. Rękawy przerabia się na okrągło na drutach z żyłką, natomiast ściągacz należy przerabiać wzdłuż krawędzi dekoltu.

Esther Sweater Man to wzór wydrukowany w języku angielskim.

Zamawiając ten wzór otrzymasz fizyczną dostawę z broszurą w formacie A5.

Więcej o wzorze i zapotrzebowaniu na włóczkę dowiesz się na stronie wydawcy TUTAJ.

Opis projektu Esther Sweater Man:

   • Poziom trudności – 4/5
   • Rozmiar: XS (S) M (L) XL (2XL) 3XL (4XL) 5XL
   • Obwód swetra: 103 (107) 111 (119) 123 (131) 135 (143) 155 cm
   • Długość swetra: 68 (69) 70 (72) 74 (75) 77 (78) 79 cm
   • Kolor z okładki: Peer Gynt 5591
   • W zależności od indywidualnych ustawień monitora, kolory mogą się nieznacznie różnić.
   • Ilość włóczki niezbędnej do wykonania projektu wg rozmiaru: 17 (18) 18 (19) 19 (20) 20 (21) 22 szt.
   • Rozmiar drutów: 4,0 mm (60, 80 lub 100 cm), 3,5 mm (40, 60, 80 lub 100 cm) – zobacz nasze DRUTY

O marce PetiteKnit

Marka PetiteKnit została założona przez Mette Wendelboe Okkels. To duńska projektantka, która zdobyła popularność dzięki swoim nowoczesnym, a także stylowym wzorom na dzianiny. Mette łączy tradycyjne techniki z najnowszymi trendami w dziewiarstwie, a także modzie. Jeśli szukasz prostych i uniwersalnych krojów dzianin, które jednocześnie są eleganckie, a także funkcjonalne to wzory PetiteKnit są właśnie dla Ciebie. Wyjątkowy design przyciąga zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników rękodzieła. PetiteKnit to idealny wybór dla osób szukających ciekawych form, inspiracji oraz jakości w świecie dziergania.

Wyłączne prawa autorskie do projektu Esther Sweater Man – PetiteKnit. Wzór tylko do użytku indywidualnego. Dlatego nie wolno kopiować wzoru, powielać oraz wykorzystywać do działalności komercyjnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

[]